Gönül Dağı İrfan Kaya kimdir? Gönül Dağı dizisinde Taner'in babası İrfan'ı kim canlandıracak?

Gönül Dağı dizisi 64. yeni bölüm ile bu akşam TRT 1 ekranında izleyici ile buluşuyor. Taner, babasının yaşadığı haberini alır almaz dedesi ile birlikte yola koyulur. Dizinin takipçileri Gönül Dağı dizisinde Taner'in babası İrfan karakterine kim hayat verecek sorusuna yanıt arıyor. Peki Gönül Dağı dizisinde Taner'in babası İrfan karakterine kim hayat verecek?

MAGAZİN 21.05.2022, 23:56
Gönül Dağı İrfan Kaya kimdir? Gönül Dağı dizisinde Taner'in babası İrfan'ı kim canlandıracak?

Gönül Dağı 64. bölümde Taner babası İrfanın yaşadığını ve Tokatın Reşadiye ilçesinde yaşadığı haberini alır. İçi içine sığmayan yaşadığı şoku atlamayan Taner soluğu ablasının yanında alır ama eniştesi hamile olduğu ablasına olay netleşmeden haber verilmesini istemez. Taner, babasını bulma ümidi ile dedesi ve kuzenleri ile yola koyulur. Peki Gönül Dağı dizisinde Tanerin babası İrfan karakterine kim hayat verecek?

GÖNÜL DAĞI TANERİN BABASI İRFAN KARAKTERİNE KİM HAYAT VERECEK?

Gönül Dağı dizisinde Taner babası İrfanın yaşadığını ve Tokatın Reşadiye ilçesinde yaşadığını öğrenir. Yıllardır öldüğünü bildiği babasının yaşadığını öğrenen Taner aklında onlarca soru ile ablasına haberi vermek ister ama eniştesi Sefer, ablasının hamile olduğunu ve zor bir hamilelik geçirdiğini ve netleşmeden söylemeyelim sözünün ardından ablasına haberi vermez. Kuzenleri ve dedesi Ciritçi Abdullah ile yola çıkan Taner babasını bulmak için yola koyulur. Peki Tanerin babası İrfan karakterine kim hayat verecek? 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı