Kalp Yarası 15. Bölüm full izle!

Kalp Yarası 15. Bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in başrollerini paylaştığı Kalp Yarası son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, 11 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Kalp Yarası 15. Bölüm…

MAGAZİN 11.10.2021, 22:16

Kalp Yarası 15.Bölüm full tek parça yeni bölümü hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalp Yarası dizisinin yeni bölümü 11 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi. 

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı dizi bu hafta izleyenlerden büyük beğeni aldı 

Kalp Yarası 14. bölümde ne oldu?

Kalp Yarası 14. bölümde; Ferit, Ayşeye karşı tüm hayal kırıklıklarını bastırıp Ayşenin işlemediği bir suç yüzünden haksız yere tutulduğu cezaevinden çıkarmak için canını dişine takarak çalışır. Mahkeme günü gelip çattığında Ferit Ayşeyi savunurken farkına varmadan daha büyük kırgınlıklara yol açar.

İhsanın ihaneti Vedianın hayatını alt üst etmekle kalmaz, Vedianın konaktaki konumunu da sarsar. Vedianın tek tesellisi Zeytin olur. Yaman ise Sancakzadelere karşı kurduğu intikam oyununa devam etmektedir.

Handenin Ayşe ve Feriti ayırmak için oynadığı oyunlar işe yaramaz. Üstüne üstlük Ayşe de Ferit de ona meydan okur. Öte yandan Yamandan aldığı ders de Handeyi iyice sarsmış, zaten kırılgan olan ruh halini daha da kötüye götürmüştür. Hande, elindeki son kozu oynamaya karar verir. Handenin bu son hamlesi en çok da Ayşe ve Feritin hayatını kökünden değişir.

Kalp Yarası dizisinin 15. Bölümü tek parça olarak yayınlandı. Kalp Yarası 15.Bölümde: Bizim sevgimiz kimseye iyi gelmedi Ferit. Ne sana ne bana ne de başkalarına... İnsanlar bizim yüzümüzden acı çekiyor" der. Ferit ise "Kıyma bana, kıyma bize" diyerek Ayşeyi ayrılmamaya ikna etmeye çalışır. Handenin ameliyattan sonra hafızasını yitirmiş gibi davranması sonucu herkes buna inanır. Handenin durumuna üzülen Ayşe, "Git ve onu yaşat Ferit" der. Ferit ise Ayşeye "Sevmediğim birine seviyormuşum gibi davranayım öyle mi?" der. İşte Kalp Yarası dizisinin 15. bölüm tek parça linki…

Kalp Yarası 15. Bölüm izle

Kalp Yarası 15. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti:

Herkes tarafından reddedilen ve yapayalnız kalan Hande çektiği intihar videosunu Ferit ve Ayşeye gönderir. Boşanmanın sancılarını yaşayan Ayşe ve Ferit, Handeyi kurtarır. Handenin bu hamlesi ortalığı karıştırırken, Ayşe ve Feritin aşkları bir kez daha sorgulanır.

Azade oğlu için hayatından vazgeçmeyi göze alan Handenin gelini olması hayalinden vazgeçmemiştir. Ancak bunun gerçekleşmesi için Feritin Ayşeden vazgeçmesi gerekmektedir.

Kızının intihar teşebbüsü ile sarsılan Zümrüt, Hüseyinin masum bir insanı öldürüp iftira atmasının bedelini kızının ödediğini düşünür ve bir karar alır. Bu kararı uygulamak, Zümrüt için hiç de kolay olmayacaktır.

Tüm bunlar yaşanırken hapisten yeni çıkan ve Antakyada tek başına ayakta kalma mücadelesi veren Ayşe, Feritten ayrılabilmek için hem kendi yüreğiyle hem de Feritle mücadele etmek zorunda kalır. Feritin Ayşeyi geri kazanmak için verdiği mücadele ise Handenin intihar teşebbüsü nedeniyle iyice zora girmiştir.

Kalp Yarası dizisinin konusu nedir?

Dizinin başrolünde bulunan Ferit, Antakyanın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Yağmur Tanrısevsin’in canlandırdığı Ayşe ise İstanbul’da yaşayan, hayatta kendi ayakları üzerinde durabilen ve hayat dolu bir geç kadındır. Ferit’in ailesi, oğullarını kendi tercih ettikleri Varoğlu Ailesinin kızı Hande ile evlendirmek ister. Her şey istenildiği gibi devam eder. Ferit ve Hande’nin düğün gecesi gelip çatar. Ancak o gece Ferit’in dünyası başına yıkılır, çünkü genç adam ihanetle sarsılır. Ferit ve Ayşe’nin yolları tesadüf eseri birleşir ve şimdi her ikisinin önünde zorlu bir yol bulunmaktadır.

KALP YARASI OYUNCULARI KİMLER?

 • Gökhan Alkan  
 • Yağmur Tanrısevsin  
 • Merve Çağıran
 • Toprak Can Adıgüzel
 • Şenay Gürler
 • Mahir Günşiray
 • Meltem Gülenç
 • Rıza Akın
 • Nail Kırmızıgül 
 • Yonca Şahinbaş 
 • İnanç Konukçu
 • Burçin Abdullah
 • Naz Sayıner
 • Melih Çardak
 • Zehra Yılmaz
 • Kemal Burak Alper
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak 05:45
Güneş 07:09
Öğle 12:55
İkindi 15:58
Akşam 18:30
Yatsı 19:49