Maraşlı 13. Bölüm full izle

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’ın 13. bölümü yayınlandı. Maraşlı dizisi 13. Son bölüm kaçıranlar için İşte 12 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı 13. Bölüm…

MAGAZİN 12.04.2021, 22:48

Maraşlı 13.Bölüm full tek parça canlı kesintisiz izleme yotube linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Maraşlı dizisinin son bölümü 12 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi.

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Maraşlı bu hafta izleyenlerden büyük beğeni aldı.

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’ın 13. bölümü yayınlandı. Maraşlı dizisi 13. Son bölüme; Mahur, Maraşlı’ya bari katil olduğuna değdi mi? der. İşte 12 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı 13. Bölüm…

Maraşlı 12. Bölümde neler olmuştu? atv dizi izle

İlhanın yanına gelen polisler Ozanın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozanı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhanı korkutur. Köşeye sıkışan İlhanı Savaş; Behramla tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlının evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirinden Maraşlının memleketine gittiğini öğrenince Maraşlıya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlıyı bekler. Maraşlı, Mahurla buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behramın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlının sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlının eline geçen ipucu ise onu Necatiye götürecek midir? Maraşlının döndüğünü öğrenen Mahur, Azizin engellemelerine rağmen Maraşlının evine gider. Mahuru, Maraşlının evinde bir sürpriz beklemektedir…

Yeni dizi Maraşlı son bölümü Atv ekranlarında yayınlandı. 12 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı dizisinin 13. Son bölümde heyecan doruktaydı. İşte Maraşlı dizisinin 13. bölüm full tek parça canlı kesintisiz izleme linki…

Maraşlı 13. Bölüm izle

Maraşlı 13. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Maraşlı Dizisi Son Bölüm Atv özeti: atv dizi izle

Maraşlı ve Mahur uzun zaman sonra ilk kez bir araya gelir. Aralarında yaşanan hesaplaşmada, Maraşlının bunca zamandır nerede olduğunu soran Mahur, Maraşlının elini kana bulamasından rahatsız olur. Ama bu hesaplaşmanın asıl konusu birbirlerine kavuşamamalarıdır. Maraşlı, Mahur ile ilişkisi ile ilgili nasıl karar alacaktır?

İlhan, Necatiye şirketin el değiştirdiğini anlatır. Necati, İlhana Azizin her şeyi bilmesi gerektiğini söyler. İlhan, Azize her şeyi anlatabilecek gücü bulabilecek midir? Aziz, şirketi kaybettiğini öğrenirse tepkisi ne olacaktır?

Türel Ailesi, Mahurun sergisine gidecekleri sırada aldıkları haberle Mahurun hayatının yine tehlikede olduğunu öğrenir. Maraşlı, Mahurun başına gelebilecek tehlikeye karşı sergiye gider. İlhanın peşinde olan Behram, İlhana iki saat içinde teslim olmaz ise Mahuru ve tüm sergidekileri öldürüleceğini söyler. Maraşlı sergidekileri koruma altına alırken Nevzat bombayı uzaktan patlatacak kişinin peşine düşer. Olayların kontrolden çıkmasıyla gözler Maraşlıya çevrilir. Maraşlı, Mahur ve sergiye gelen konukların hayatını nasıl kurtaracaktır?

Maraşlı dizisi konusu nedir?

Türkiyenin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türelin, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahurun başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahurun istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Burak Deniz - Maraşlı
 • Alina Boz - Mahur
 • Kerem Atabeyoğlu - Aziz
 • Saygın Soysal - Savaş
 • Cemil Büyükdöğerli - İlhan
 • Rojda Demirer - Firuzan
 • Melis İşiten - Dilşad
 • Serhat Kılıç - Necati
 • Cihan Yenici - Ozan
 • Neslihan Acar
 • Sinem Akyol
 • Türkü Su Demirel
 • Gizem Kala
 • Bedriye Rosa Çelik

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı