Maraşlı 18. Bölüm full izle

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı 18. bölüm Atv'de yayınlandı. Maraşlı dizisi Son bölüm kaçıranlar için İşte 17 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı Son Bölüm full izle

MAGAZİN 18.05.2021, 00:03

Maraşlı 18.Bölüm full tek parça canlı kesintisiz izleme yotube linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Maraşlı dizisinin son bölümü 17 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi.

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Maraşlı bu hafta izleyenlerden büyük beğeni aldı.

ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’ın 18. bölümü yayınlandı. Maraşlı dizisi 18. Son bölümde; Celal İlhanla Azizi kurtarmak için gelmiştir fakat Polis, Celali olay yerinde tutuklamıştır. İşte 17 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı 18. Bölüm…

Maraşlı 17. Bölümde ne olacak?

Hilal, Necati’yi vurur. Maraşlı, can çekişmekte olan Necati’yi, Mahur’a verdiği zehirin panzehirini söylemesi için zorlar. Baygın olan Mahur’u, Maraşlı nasıl kurtaracaktır? İlhan’dan, babasını Necati’nin öldürdüğünü öğrenen Savaş, dehşete kapılır. Necati hastanededir. Savaş, Necati’yi bulur ve ondan hesap sorar. Necati’nin, Mahur’a olan zaafını bilen Savaş, Mahur’un canını almaya geldiğini söyler. Necati panikler, Mahur zarar görsün istemez. Savaş’ın, Mahur’la ilgili planı nedir? Necati, Savaş’a gerçekleri anlatacak mıdır? Mahur; Maraşlı’nın, Necati’yi vurduğuna inanmasa da şüphelenir. Necati’nin nasıl vurulduğunu Mahur’a açıklayamayan Maraşlı ise istihbarattan ayrılmaya ve her şeyi Mahur’a anlatmaya karar verir.

Maraşlı 18. Bölüm ATV izle

Maraşlı 18. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Maraşlı atv Son Bölüm Özeti

İstihbarattan ayrılan Maraşlı, Mahura duyduklarının doğru olduğunu söyler. Mahur yıkılır, Maraşlının kendisine yalan söylemesini kabullenemez. Çaresiz kalan Maraşlı, Mahuru her şeyin başladığı yere götürerek olanları anlatmak ister. Maraşlı, Mahura yaşadıklarını anlatmayı başarabilecek midir?

Azizden, Necatinin öz oğlu olduğunu öğrenen Savaş şoke olur. Aziz zamanında dna testi yaptırdığını ve emin olduğunu söyler. Necatinin ağabeyi olmadığını öğrenen Savaş büyük bir ihanete uğradığını anlar. Savaş, Necati ile buluşur ve bu gerçeği söyler. Savaş, Necatiden nasıl intikamını alacaktır? Aziz ve İlhanı ne beklemektedir?

Vicdan muhasebesi yaşayan Necati, Savaştan öz babasının Aziz olduğunu öğrenir ve bir şok daha yaşar. Aziz ve İlhanı kurtarmak için Maraşlıdan yardım ister. Maraşlı bu teklifi kabul eder. Maraşlı, Savaşın evine giderek Aziz ve İlhana ulaşmak isterken Polis baskın yapar. Maraşlı tutuklanır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

Maraşlı dizisi konusu nedir?

Türkiyenin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türelin, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahurun başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahurun istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Burak Deniz - Maraşlı
 • Alina Boz - Mahur
 • Kerem Atabeyoğlu - Aziz
 • Saygın Soysal - Savaş
 • Cemil Büyükdöğerli - İlhan
 • Rojda Demirer - Firuzan
 • Melis İşiten - Dilşad
 • Serhat Kılıç - Necati
 • Cihan Yenici - Ozan
 • Neslihan Acar
 • Sinem Akyol
 • Türkü Su Demirel
 • Gizem Kala
 • Bedriye Rosa Çelik
Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31