Maraşlı 2. Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı! Atv Yeni Dizi Maraşlı 1. Bölümde Neler Oldu?

Maraşlı 1. bölüm yayınlanıyor. Maraşlı ve Mahur karakterlerinin etrafında gelişen olayların anlatıldığı gerilim ve aksyion vaad eden Maraş dizisi ilk bölümüyle izleyenlere sunuluyor. Tims&B Productions!ın yapımı olan Maraşlı dizisinin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu Maraşlı dizisinin yeni bölüm fragmanlarını, son bölümde yaşananları ve diğer gelişmelerini aktaracağız. Maraşlı 11 Ocak Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana geliyor.

MAGAZİN 14.01.2021, 23:40
Maraşlı 2. Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı! Atv Yeni Dizi Maraşlı 1. Bölümde Neler Oldu?

Atv ekranlarında yeni bir Maraşlı ilk bölüm ekrana geliyor. Maraşlı oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular Burak Deniz Maraşlı, Alina Boz ise Mahur karakterini oynuyor,  Maraşlı’nın oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar gibi isimler de rol alıyor. Maraşlı 2. yeni bölüm tanıtımı son bölümün arkasından yayınlanacak.

Maraşlı 1. Bölümde Neler Oluyor?

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlının sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiyenin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türelin, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahurun başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahurun istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahurun hayatı tehlikededir…

Maraşlı Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Özel Kuvvetlerden ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlının hayatının dönüm noktası, kızı Zelişin vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır, Maraşlı dizisinin konusuna göre, bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahurun hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır,  Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik Maraşlı dizisinde rol alıyor.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:47
Güneş 08:15
Öğle 13:21
İkindi 15:53
Akşam 18:16
Yatsı 19:40