Maraşlı 7. Bölüm full izle

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı’ın 7. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Maraşlı dizisi 7. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 22 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı 7. Bölüm…

MAGAZİN 22.02.2021, 22:18

Maraşlı 7 .Bölüm full tek parça linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Maraşlı dizisinin yeni bölümü 15 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi. 

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Maraşlı bu hafta izleyenlerde büyük heyecan uyandırdı. 

6. Bölümde neler oldu?

Savaş, Mahuru kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahura çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlının öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahuru kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Azizden; Mahurun, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlıyı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlıyı öldürmeyi göze alacak mı? Azizden uzun süredir şüphe duyan Maraşlının bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozanı da tehdit eder. Savaş, Ozana 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesini ve Ozanı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betülün düzenleyeceği kermese Zelişi de davet eder. Bu davet Maraşlıya tehlikeli gelir ama Mahuru kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zelişin mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlıyı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahuru bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Yeni dizi Maraşlı ilk bölümü Atv ekranlarında yayınlandı. 22 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı dizisinin7. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Maraşlı dizisinin 7. bölüm tek parça linki…

Maraşlı 7. Bölüm izle

Maraşlı 6. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

İşte Maraşlı 22 Şubat Yeni Bölüm Özeti: 

Maraşlı ve Mahur, Zelişi hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Savaşın yaptığından emindir ve onu öldürmeye ant içer. Mahur, Zelişin yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir iletişim kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Savaştan intikamını nasıl alacaktır?

İlhan ve Ozan, Savaş ile görüşmeye gideceklerdir ve Savaş yapacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan karşı çıkar ama artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozanın evine gider. İlhanı, Ozanın evinde bekleyen tehlike ne olacaktır?

Nevzat, Savaşın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama işkence ederek bu olayı Savaşın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Savaşa adamı ile adrese yalnız gelmesi üzerine bir not gönderir. Maraşlı ve Savaşın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski fotoğraf albümlerine bakarlarken Ömerin fotoğrafını görürler. Necati, Mahura, Ömerle ilgili önemli bir bilgi verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahurun öğrendiği gerçek hem Maraşlı hem de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacaktır!

Maraşlı Dizisi Eski Bölümlerde Neler Oldu?

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Mahur’u koruma görevine geri döner. Maraşlı’nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adımı ne olacak? Mahur’un suikast girişimden haberi yoktur. Savaş’ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı’nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur’un bir planı vardır. Maraşlı’yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Mahur bu planında başarılı olacak mı? Firuzan, Sedef Hanım’dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur’un yanında sadece Maraşlı olur. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacak mı? Savaş; Aziz Bey’e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur’un öldürüleceğini söyler. Maraşlı, Savaş ve Aziz’in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecektir.

Maraşlı dizisi konusu nedir?

Türkiyenin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türelin, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahurun başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahurun istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Burak Deniz - Maraşlı
 • Alina Boz - Mahur
 • Kerem Atabeyoğlu - Aziz
 • Saygın Soysal - Savaş
 • Cemil Büyükdöğerli - İlhan
 • Rojda Demirer - Firuzan
 • Melis İşiten - Dilşad
 • Serhat Kılıç - Necati
 • Cihan Yenici - Ozan
 • Neslihan Acar
 • Sinem Akyol
 • Türkü Su Demirel
 • Gizem Kala
 • Bedriye Rosa Çelik
Yorumlar (0)
11°
açık
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 06 Mart 2021
İmsak 05:59
Güneş 07:24
Öğle 13:20
İkindi 16:32
Akşam 19:07
Yatsı 20:26