Show Tv Alev Alev 12. Yeni Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Alev Alev 11. Son Bölümde Yaşananlar!

Show Tv Alev Alev 11. bölüm yayınlandı. Ay Yapım imzasını taşıyan yeni dizi Alev Alev, üç kadının bambaşka hikayelerle kesişen hayatlarına odaklanıyor. Başrol oyuncuları Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in olduğu Alev Alev yeni bölümleri ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Alev Alev 12. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı

MAGAZİN 24.01.2021, 21:23

Show Tvnin merak uyandıran dizisi Alev Alev 12. yeni bölümü ekrana gelecek! Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı  dizinin kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor. Alev Alev yeni bölümlerinde hayatları bir şekilde kesişen 3 kadının yaşam mücadelesi hikaye ediliyor. Alev Alev 12. yeni bölüm tanıtım henüz yayınlanmadı.

Alev Alev 12. yeni bölüm 28 Aralık saat 20:00dan sonra ekrana gelecek.

Alev Alev 11. Son Bölümde Neler Oldu?

Çelebinin karşısında uçurumun kenarına sürüklenen Tomrisin kurtulmak için tek şansını, Ozan, Ömer ve Rüya bir araya gelerek yaratır. Çelebiye karşı ellerine büyük bir fırsat geçmek üzeredir. Hapisten çıkan Bülent, kendisine atılan iftiranın bedelini, Tomris ve Çiçeke çok sert ödetmeye kararlıdır. İskenderin verdiği açık, Kayabeyli Ailesini hiç olmadığı kadar köşeye sıkıştırır. Rüya ve Ömer arasındaki aşk kıvılcımları ise, büyülü bir anda, yangına dönüşecektir.

Alev Alev Eski Bölümlerde Neler Oldu?

İskenderin kurduğu zekice plan, başta Çiçek olmak üzere, herkesin hayatına bomba gibi düşmek üzeredir. Çelebi ile olan mücadelesinde artık daha korkusuz olan Cemre, kızı Güneşle kuracağı mutlu bir gelecek için çabalamaktadır. Aliye ulaşmaya çalışan Çiçek, Tomrisi büyük bir tehlikenin içine sokmak üzeredir. Rüya, duygularını göstermesi için Ömerin üstüne giderken, aralarındaki çekim daha fazla kuvvetlenir. İskenderin kurduğu zekice plan, başta Çiçek olmak üzere, herkesin hayatına bomba gibi düşmek üzeredir.

Cemre Çelebinin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Çelebiye karşı birlikte mücadele eden Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, umut ışığını hiç beklemedikleri bir isimde bulurlar. Yaşanan tüm zorlukların içinde Ömer, Rüyanın kendisine yapacağı tatlı sürprizden habersizdir. Beklenmedik ismin yardım etmesiyle Cemrenin makus talihi dönmeye başlar. Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebinin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozanın başı, daha büyük bir belaya girer  Ömerin vurulmasından sonra, Rüya ile Ömerin kalpleri birbirine daha fazla kenetlenmeye başlar. Ali tarafından bıçaklanan İskenderin hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçeki zor saatler beklerken, Alinin kaderi sonsuza dek değişmek üzeredir.

Alev Alev Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi… Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Zuhal Olcay

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 28 Şubat 2021
İmsak 06:09
Güneş 07:33
Öğle 13:22
İkindi 16:27
Akşam 19:00
Yatsı 20:19