Survivor 2021'de Survivor Meryem de mi diskalifiye edildi? İşte Acil Durum Konseyi

TV 8'in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yeni fragmanda açıkladığı üzücü haberde Cemal Hünal'ın ardından Survivor Meryem'in de diskalifiye edildiği iddiaları ortalığı karıştırdı.

MAGAZİN 24.01.2021, 14:46

Survivorun son bölümde ünlüler takımından Çağrı ile gönüllüler takımından Poyraz arasında  yaşanan büyük kavga yarışmaya damga vurdu. Acun Ilıcalının fragmanda açıkladığı üzücü haber ise olay oldu. Cemal Hünalın ardından Survivor Meryemin de diskalifiye edildiği iddiaları ortalığı karıştırdı.

Dokunulmazlık ödülünü kaybettikten sonra ada konseyinde bir isim çıkaran Gönüllüler takımında Aleyna ilk eleme adayı oldu.

Konseyde diğer damga vuran an ise Çağrı ve Poyraz arasında oyunlarda yaşanan gerilimdi. 

 Ada konseyinde konuşan Çağrı, "Yanlış anlaşılmaktan çok korkuyorum. Market oyununda şöyle bir şey oldu devamlı bağırma vardı. Bir kişi tarafından özellikle. Bir noktada açlık, duygusal anımızdı. Bir anlık ağzımdan yeter diye bir şey ekledim. "Ağzımdan öyle bir şey çıktı. Asla kimsenin şahsına böyle bir şey olamaz. Bana her zaman ağabey diye hitap eden arkadaşımız Çağrı, Çağrı sen karışma deyince bir anda gerildim" diyerek kendini savundu.

"Sen de artistlik yapma gözlüklü kolej çocuğunu oynama"

Poyraz ise, "Ben bu zamana kadar sevgi ve saygı çerçevesinden hiçbir zaman çıkmadım. Bu zamana kadar Çağrı ağabey dediğimiz Çağrı gelip de suratımızın dibine hakaret edip bağırırsa ağabey durumu kalmaz. Çağrı ağabey sakin ol dediğimde, Sen de artistlik yapma gözlüklü kolej çocuğunu oynama dedi. Burada oyuncu olan ben değilim. Benim takımıma karşı da böyle saygısız kelimeler duymak istemiyorum" diye konuştu. 

Olaya Acun Ilıcalı son noktayı koydu ve Çağrıya uyarıda bulundu.

Görüntüleri seyrettik diyen Ilıcalı, "Şimdi Çağrı senin konu şu söylediğin kelime ağzından kaçmış olabilir. Fakat olayın ondan sonraki bölümünde seni çok agresif gördüm.Orada kontrolü kaybeden sensin gibi. O kelimeyi kullandıktan sonra orada bir özrün yok çok. Konu orada fazla uzamış. Biz o kelimeyi ettin diye sana uyarıda bulunuruz, fakat tansiyon çok yüksek" dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 02 Mart 2021
İmsak 06:06
Güneş 07:30
Öğle 13:21
İkindi 16:29
Akşam 19:03
Yatsı 20:22