Survivor Türkiye 2021'de Haftanın 2. eleme adayı kim oldu? Survivor 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Survivor Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı gönüllüler takımından Sena olmuştu. Bugünkü dokunulmazlık oyununu da kaybeden

MAGAZİN 12.01.2021, 01:11

Survivor Türkiye 2021 de 11 Ocak 3. Bölüm yayınlandı. Haftanın 2. eleme adayı kim oldu? 

Bugünkü dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı bir aday daha çıkarmak için konseye geldi.

Gönüllüler takımı bir aday daha çıkarmak için konseye geldi. Peki haftanın 2. eleme adayı kim oldu? İşte gönüllüler takımının kullandığı oylar sonrası belirlenen isim kim oldu . İşte dominikte survivor adasında yaşananlar...
Acun Ilıcalı Survivor 2021 İlk bölümü izle- Acun Ilıcalı Survivor İlk bölüme motosikletle giriş yaptı. Survivor 9 ocak ilk bölümde neler yaşandı. Ünlüler takımı ve survivor 2021 gönüllüler takımı ilk yarışmaları bu akşam izleyicilerle buluştu. Survivor 2021 macerası dokunulmazlık oyunuyla devam ediyor!

Yeni Bölüm tanıtımı yayınlandı.

Survivor 2021 ilk bölümü bugün başladı. İlk bölümü başlayan survivora Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine motorsikletle giriş yaptı. 

Tv8nin iddialı yarışma programı Survivor 2021 ünlü ler takımı ve gönüllüler takımı ile ilk bölümü 9 ocakta bugün yayınlanmaya başladı. 

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve reyting sıralamalarında zirveyi diğer programlara bırakmayan Survivorın 2021 başladı. Ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları ve sürprizleriyle ekranların en çok izlenen yarışması olan Survivor 2021de rekabet ilk bölümden itibaren başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları zor ada şartlarında ayakta kalarak 2021in Survivorı olabilmek için çarpışıyorlar.

Survivor 2021 ikinci yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021de ilk bölüm çok heyecanlı şekilde geçti. Survivor 2021 ikinci bölümde ise sezonun ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Gönüllüler takımından Ünlüler takımına İlayda Şekerin geçmesi ile iki takım sayı olarak eşitlendi.

Survivor 2021 Baraka Oyununu Kim Kazandı?

Ünlüler ve gönüllüler, baraka oyunu için karşı karşıya geldi. Bu oyunda her iki takım, dört erkek dört kadın yarışmacı belirledi. Beş olanın kazanacağı oyunda Ünlüler, 5-1 skorla Gönüllüleri yenerek barakanın sahibi oldu.

Survivor 2021de Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Zorlu parkurda seçilen sekizer yarışmacı inanılmaz bir mücadeleye girişti. Parkur sonunda dokuz küpü ilk deviren yarışmacı takımına sayı kazandırdı. Atışlarda daha başarılı olan takım Gönüllüler idi. Oyunda skoru 7-1e getirmeyi başardılar. Ünlüler takımı, bir ara aradaki farkı kapatıp skoru 9-7 yaptılar. Fakat Gönüllüler takımı, kazandıkları son oyunla skoru 10-7 yaptı ve ödül oyununu kazandı. Ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımına olta takımı verildi.

Survivor 2021de Ünlüler Takımına Hangi Gönüllü Geçti?

Survivor Türkiye 2021in ilk bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Yeni sezon Survivorları tüm hünerlerini sergilerken oyunların ardından yapılan ada konseyinde gönüllüler takımından bir kadın yarışmacı, arkadaşlarının kullandığı oyların ardından ünlüler takımına geçti. O isim İlayda oldu. Gönüllülerden İlayda Şeker Ünlüler takımına geçti.

ÜNLÜLER TAKIMI

Barış Özbek

Batuhan Karacakaya

Cemal Hünal

Çağrı Atakan

Hayrettin Karaoğuz

İsmail Balaban

Yorumlar (0)
12°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:46
Güneş 08:14
Öğle 13:21
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:42