Yalnız Kurt dizisi konusu ve oyuncu kadrosu!

Yalnız Kurt dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlayacak? Osman Sınav imzalı yeni dizi Yalnız Kurt!

MAGAZİN 21.11.2021, 01:17

Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi yayınlandığı döneme damgasını vuran dizilerde imzası bulunan Osman Sınavın yeni dizisi Yalnız Kurtun ilk fragmanı büyük yankı uyandırdı. ATV ekranlarında yayınlanacak dizinin, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alacağı düşünülüyor. Peki, Yalnız kurt dizisi ne zaman başlayacak? Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt konusu ve oyuncu kadrosu….

Yalnız Kurt izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosunun oturduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erzenin kaleme aldığı ATVnin Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlayacak? Yalnız Kurt konusu ve oyunu kadrosu…

YALNIZ KURT KONUSU ve OYUNCU KADROSU

Golyata karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyacak olan Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi isimler yer alıyor.

Kurtlar Vadisi tadında olacağı söylenen Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye geliyor.

Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

Türkiyenin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanan "Yalnız Kurt" geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak. Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

YALNIZ KURT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yalnız Kurt dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı. 

İLK TANITIMI YAYINLANDI

Proje tasarımı ve konsept danışmanlığını Osman Sınavın, senaryo süpervizörlüğünü Şevket Dedelioğlunun üstlendiği Yalnız Kurtun çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. Etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizileri aratmayacak

"ASLI KURTTUR, KURT YAVRUSU KURT OLUR"

Yalnız Kurt dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. Sosyal medyada büyük ses getiren tanıtıma, Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur! sözleri damga vurdu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Namaz Vakti 30 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı