ajanskamu @ gmail.com

Afrasya :  Afrika, Asya ve Avrupa’nın kapısını Türklere açan Malazgirt zaferinin bininci yıl dönümünde Türkleri Anadolu’dan çıkarmak için Akdeniz’de büyük hesaplaşma…


“ Şeytana Trumpet olmuş seçilmiş hain ve trumpete tokmak olmuş satılmış ruhların kirli işlerinden ve gizli ilişkilerinden etrafa saçılmış batıl lekeler bulaşmış demokrasiye ve kalıntıları ulaşmış FETÖ eliyle Asya Pasifikten Pensilvanya tapınaklarına.


Batıl hayaller görmüş iblis köleleri yayılmış yeryüzünde fitne ve fesat kavmi olarak ve vatansızlıklarında beslemişler sinsi planlarını bizi Anayurdumuzdan sürmek üzerine. Vatansız sürgünlüklerinin sebebiydi korkaklıkları. Ebedi sürgün ve vatansızlıkla lanetlendiler esareti ölüme tercih edip şeytanın tarafını seçenler.  İnkar ve şirk ile bezenmiş kibirli isyanlarının diyetiydi üzerlerine ebedi örtülen cehennem kilitleri. Putperest günahların peşinde sürüklediler insanları. Azgınlıklarının sonsuzluğunda en sonunda tanrı ilan ettiler kendilerini. Kah Nemrut, kah Zeus, kah Firavun ve kah FETÖ oldular…”


İyiye düşman, kötüye dost ve iblise köle olmuş küfür topluluğunun liderleri, haine destek ve ihanete ortak olan içimizdeki vatan hainleri ile ittifak kurdular. Tarih boyunca gizli örgütleriyle sindiler milletlerin içine ve ele geçirdikleri devletlerle savaşlar çıkarıp kan ve ölüm yaydılar yeryüzüne.


Binlerce yıllık geçmişe sahip Milletimizin izlerini taşıyan tarih, milletimizin sırlar dolu kahramanlıkları ile yazıldı.  Tarihi, milletleri ve devletleri yöneten, kıtadan kıtaya iyilik, doğruluk, adalet ve İslam sancağını taşıyan Aziz Milletimiz; şimdi sinsi bir işgal ve tehlikeli bir kuşatma planı ile karşı karşıya…


“ İnsan ırkının öz vatanında kıyama kalkanları kıyımdan geçirme planlarını hiç bırakmayanlar şimdi ise Güney’imize üşüştüler. Agamemnon ile Truva’ya saldıran uydurma tarihin toplama kabilesi Yunan ihanetinin tekrarı misali Doğu Akdeniz kıyılarında yurdumuza saldırmak için bekleyen batılın askerleri…  Güneyimize şeytan adına çıkartma yapan leş kargaları tarihin en karanlık gecelerinden dalgalı fırtınalar ile Anadolu’yu yutmak, ham etmek, ram etmek Müslüman bir liderin İslam coğrafyalarındaki uyanışının boynunu vurmak için kuşandıkları firavun zorbalığı ile bizi kuşatmaya çalışıyorlar.”


Yurdumuzu alçaklara uğratmak isteyenlerle, düşmanlarla işbirliği yapan içimizdeki alçakların kirli ittifakında batıl Siyonizmin kin ve nefret dolu intikam yemini saklanmakta. 


“ Siyaset Soytarısı Trump “ ile başlatılan savaşın gizli tanığıdır tarih. Trump demokrasinin bir türevi değil, Hz. Adem’den beri insanlığa ve İslam’a duyulan iblisi nefretin uzantısıdır. TRUMP döneminin sonu savaş sürecinin başlangıcı olacaktır. Alman torunu TRUMP, kuyruğunu ısıran yılanın son 911 oyuncağı olarak işgal sürecinin başlatılacağı işaret fişeği olacaktır. Ülkemize açılan savaş sadece topraklarımız için yürütülen işgal değil, İslam’a karşı duyulan şeytani nefretin yansımasıdır.


Avrupa kıtasına ulaşan Türk kavimlerinden Roma İmparatorluğu’na kalan mirasla Avrupa medeniyetinin temelini oluşturan, Osmanlı ile Anadolu ve Ortadoğu’yu, Babür ile de uzak doğuyu elinde tutup dünyanın yörüngesine Hakim olan Aziz Türk Milletini tarih ve insanlıktan silmek için batıl tarafından çıkarılmıştır tüm savaşlar.


Sadece Filistin’i değil tüm Osmanlı ve Babür topraklarını isteyip, yeryüzünde Batıl Krallık kurup kendilerini tanrı ilan etmeyi düşleyen küfür toplumunun hedefidir Anadolu. Anadolu’ya hakim olmak dünya hakimiyetinin anahtarıdır onlar için.


Bir süredir yıldızlardan ve gökyüzünden aldıkları işaretle süreci başlatanlar şimdi kötülüğün kapılarını açıp ebedi küfrü yeryüzünde hakim kılmak için harekete geçiyor. Yaklaşan son baharda insanlığın sonuncu baharı olması pahasına karanlık emelleri için dökecekler masum kanını kutsal topraklara.


Çin’de Rahip, Hindistan’da ruhban, Mısır’da Firavun, Anadolu’da Nemrut, Avrupa’da Pagan tanrılar ve sahte bir din uyduranların kurduğu mitolojik Yunan Masalı ile küfür denizine çevrilmeye çalışılan Akdeniz ve Ege’den Anadolu’yu işgale kalkışan İnsan ve İslam düşmanlarının son kurgusudur bugün Kaos olarak yaşanan.


“ İslam içindeki Truva atı FETÖ “ ve siyasi ortaklarına karşı yürüttüğümüz mücadele, kurtuluş savaşı ve istiklal mücadelemizin devamıdır. Pensilvanya’da kendisini CIA mehdisi ilan edip 15 Temmuz’da ihanet kurşunu ile Aziz Milletimizi sırtından vuran hainlerin sinsi bekleyişi, düşmanın işgal girişimiyle saklandıkları hücreleri olan inlerden çıkıp tarihin en büyük ihanetine ve isyanına dönüşecektir. 


Ülkelerindeki refah için dünyada bozgunculuk çıkaranlar, devletlerinin zenginliği için dünyayı sömürenler, batıl planları için ülkeleri yıkanlar, medeniyetleri adına insanlığı katleden batıl toplumlar top yekün son KÜFÜR İTTİFAKI olarak hazırlanıyorlar. 15 Temmuz’dan beri Kıbrıs açıklarında bekleyen kraliyet donanmasından, denize dahi sınırı olmayan ülkelerin gemilerinden oluşan İblis Donanması bir yandan bizi kuşatırken bir yandan dünyayı derinden sarsacak ve yörüngesinden çıkartacak olan işareti beklemekte.  


Kaçınılmaz son geliyor. 3. Dünya savaşı değil, üç dünya savaşı kapıda, vaktini bekliyor. Türkiye kuşatılıyor, İşgal başlatılıyor. Türkiye ile “ AFRASYA “ Afrika, Asya ve Avrupa’nın kapılarını Batıl dünyaya açmak isteyen geçmişin haçlı ordularının veliahtı İBLİS ORDUSU Akdeniz’de savaş hazırlığı yapıyor. 


Malazgirt’in intikamını almak isteyen Batıl Ordusu Anadolu’dan Aziz Türk Milletini çıkarıp tekrar Batıl putperestliğini 3 kıtaya yaymak için savaş boruları çalarak geliyor. 3 kıtaya İslam sancağı diken Aziz Türk Milletine karşı verilen savaş binlerce yıllık intikam yemini etmiş şeytan ordusuyla geri geliyor. 


İngiliz beslemesi yunan küstahlığının ihanet denizi Akdeniz ve Ege kıyıları, Amerika planının Mısır’daki firavun yansıması, batının terör çöplüğü olan Kuzey Suriye ve Irak toprakları ve tabi ki başta Pakistan olmak üzere tüm kardeş Türk devletlerle aramıza girmiş Siyonist hançer İran… Vaktini bekleyen birer sırtlan, küfür ordusunda İblise esir olan.


Yerel seçimler öncesi yaratılmaya çalışılan siyasi kaos ortamı, çıkarılmaya çalışılan suni ekonomik kriz ve başlaması beklenen batıl istila ile ülkemizde kurulan Milli Ve Yerli iktidardan kurtulmaya çalışanlar İslam sancağının gölgesinden rahatsız olanlardır. 


Bin sene önce 26 Ağustos gününde Bizans ordusunu yenip İslam Sancağını diktiğimiz ve Yüz sene evvel yine bir 26 Ağustos gününde Anadolu’dan attığımız İngiliz maşası Yunan kurşun askerlerinden temizlediğimiz yurdumuz; Anadolu Türk’e kale, İslam’a sancak ve mazluma umut olmaya devam edecektir.


Dışarıda düşman, içeride hain ve kirli ittifaklar çemberinde düşmanlara ve hainlere karşı kurtuluş mücadelesine devam edecek Aziz Milletimizin Özü İslam, gücü İman olacaktır. 


Veysel ÇELİK