ajanskamu @ gmail.com

15 Temmuz gecesi namlusunu millete çevirmiş tank misali milleti hedef alan bir silaha dönen döviz kurları, Hedefi Türkiye olanların kuru 1 dolar olan ihanet vesikasıdır. 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ibaresi ve sahip olduğu özerk yapısı ile paramıza yön verirken Ülkenin kaderine de yön verebileceğini düşünen Merkez Bankasının Milli Yelken ve Yerli Rota ile hareket etme mecburiyetinin önemini trajedik bir şekilde görmüş olduk

Gezi sürecinin başlatılmasının asıl sebebi, Türkiye’nin batıya teslim olmaması ve başta IMF esaretinden kurtulan devletimiz batının kontrolünden çıkmış olmasıdır;

- Stratejik ortak masalıyla ilk günden beri gözü topraklarımızda olan Amerika,

- Derin Dünya Politikalarını kiralık siyasiler ile yürüten İngiltere, 

- Pagan Dünyasının kalbi Fransa,

- Sosyalist Siyonizmin Führeri Almanya,

- Tüm savaşların ve katliamların gizli senaristi Şirk Kalesi Terörist İsrail,

- Her milletin ve memleketin içine sızmış Kabil neslinin kayıp milleti ve onlara kurtuluş ikramiyesi olarak Anadolu’yu gösteren firavun Veliahtı, hep hedefe Türkiye’yi alıp bir sabah Anadolu’da uyanmak hayaliyle gece tabutlarında uyudular. 

Birinci dünya savaşından yüz yıl sonra işgal sürecini tamamlayıp binlerce yıllık devletimizin anahtarını FETÖ eliyle teslim almak isteyen Batı, Mısır’da yaptığını Türkiye’de yapamayınca Gezi süreci ile başlayan süreci başlattılar. 

Gezi ile başlatılıp bugüne ulaşan isyan ve işgal sürecinin kalesi FETÖ, komuta merkezi CHP, silahlı kanadı PKK ve tetikçisi HDP idi. Yıllarca sinsi planlarla tasarlanan isyan süreci Erdoğan’sız Ak Parti kurgusunu içeriyordu. 

İhanetlerini korkaklıkla süsleyip gece yarıları sınır kapılarından kaçan FETÖ teröristleri, Vatikan Bülbülü haline gelmiş FETÖ elebaşı tarafından yönetilirken sadece ve sadece batının menfaatlerine hizmet eden İslam düşmanı bir örgütün militanları olanlar vatansız sürgünlerdir. 

24 Haziran’ı Gezi rövanşına çevirmek isteyenlerin bir amacı bir de silahı var bugün. Amaçları, Gezi Parkı isyanını başlatan, insanları isyan için sokağa çağıran, çıraklık dönemini dağda terör kamplarında geçirmiş olan ihanet türküsünün solisti Demirtaş’ı ana muhalefetin başına getirmek isteyenlerin silahları ise spekülasyonlarla döviz kurları üzerinden ekonomik kargaşa çıkararak 24 Haziran seçimlerini manipüle ederek Mecliste kaos çıkartıp Meclisin çalışamaz hale gelmesiyle ülkeyi geçmiş karanlıklara sürüklemektir. 

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığını kazanma şanslarının olmadığını bilen Ana Muhalefet Liderliğindeki İhanet İttifakı, milletvekilliği dağılımını ele geçirerek meclisin çalışmasına engel olup yeni seçimlere gitme planları yapmaktadır. 

Dünya Derin Devletinin 60 senelik oyuncağı olan FETÖ teröristleri ve Ana İhanet ittifakının Erdoğan’sız Ak Parti planlarının yerini Ak Partisiz Erdoğan kurgusu almıştır. 

İnönü, Gülek ve Gülen ile yüz yıla hükmetmeyi başarıp İslam ve Müslümanlara savaş açan düşman ve hain oligarşisi sipariş hükümetlerin, tank paletlerine boyun eğmiş demokrasi ve gel deyince gelip git deyince giden lider döneminin bittiğini görmediler, anlamadılar ve hesap etmediler.  Hesap etmediler Milli İradenin İstiklal uğruna ayağa kalkıp, muzaffer bir ordu misali komutanının yanında her tür savaşa girmeye hazır olduğunu.

24 Haziran seçimleri ilk defa sadece siyasi tercihin sandıktan çıkacağı bir seçim değil, Osmanlı’dan sonra Milletin kendi hür ülkesinde yüz yıldır kurulmaya çalışılan Siyonist tuzaklardan kurtulup, Mason Piramidini yıkıp, prangalarını kırdığı gün olacaktır.

24 Haziran sadece Milletin İktidara gelme süreci değil, Cumhurun Devletinde muktedir olma sürecinin mihenk taşıdır. 24 Haziran, Batıla bağlı, batıya bağımlı kripto kadroların devletten sökülüp atılarak Milli ve Yerli Devletin kurulmasının başlangıcıdır. 

Milletimiz 24 Haziran’da Millileşen Devletimizin temellerini atmış olacak. İstiklal için canını verip düşmandan temizlediği topraklarda kurduğu devletinden sinsi Siyonist kadroları ihanet denizine dökecek. 

Abdülhamit Han’dan bu yana darbelerle görevinden indirilen, idam edilen, zehirlenen, zindanlarda mahkum edilen, karanlık ve soğuk duvarlarda vatan sevdası sebebiyle işkence edilen tüm dava şehitleri ve gazilerinin manevi mirasının tecellisidir 24 Haziran. 

27 Mayıs’ta haksız yere bir masum ve mazlum olarak darağacına gönderilen Menderes’in şehit edilmesi milleti korkutmak ve İslam’dan uzaklaştırmak için gerçekleştirilmiş bir katliamdır ki, katledilen sadece devlet adamları değil Türk Demokrasisidir aynı zamanda. 

Darbe, muhtıra, kalkışma, iş kargaşa ve kaos planlarının tamamının ardındaki asıl sebep Türkiye’yi Türklere, Türkleri İslam’a teslim etmeme kurgusu ve kaygısıdır. 

27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 15 Temmuz’un ardındaki karanlık el, Milli ve Yerli İktidarımızın başlangıcı olan Cumhur İttifakını Devletimizin başında görmek istemeyen Üst akıl ile aynıdır. 24 Haziran’dan sonra devletimiz sahibi olan millete teslim edilecek ve tam bağımsız devletimiz tüm dış uzantı ve kriptolardan temizlenerek millileştirilecektir. 

24 Haziran Recep Tayyip Erdoğan ile diriliş olurken, İslam Sancağının batmayan güneşi olarak adalet, merhamet ve barışın Anadolu’dan dünyaya yayılışının umut dolu şafağı olacaktır….