ajanskamu @ gmail.com

İhanet et, Rahat et!
İhanet deyince akla gelenler;
Kızılelma ülküsüne ihanet edip ülkesine sırtını dönmüş, devşirme siyonist partilerde iyilik naraları atanlar, 
Düşmanlar etrafımızı sarınca, vatan savunması yerine düşmana kapıyı içerden açmaya çalışan Truva Partisi Siyasetçileri,
Darbeci cuntalar ihanete kalkıştığında havaalanından kontrollü kaçarak başkanlarının evlerine sığınan korkaklardır. 

Anadolu, bin yıllık yurdumuz. İhanetler, düşmanlıklar, kuşatmalar ve savaşlarla geçen bin yıl. Bin yıl daha geçse bize düşmanlık edenler, Anadolu’dan bizi çıkarana kadar düşmanlıklarını besleyecekler, sinsi sinelerinde.
Ve Hainler! 
O korkak sinelerinde, nasırlaşmış esaret izleriyle ihanetten medet uman devlet, millet, ümmet ve İslamiyet düşmanları. 

Ya İstiklal Ya Ölüm derken biz, esarete aşık ittihat ve terakki torunları, ihtirasla batıla bağlı ve acizlik içinde batıya bağımlı şer yuvaları var içimizde. Devletimizin içine sinmiş ihanet hücreleri düşmanlarımız ile gizli işbirliği içinde. Bürokraside, siyasette ve kurumlarımızda kadrolaşmış ihanet ittifakları devletimizi yıkmak ve milletimizi bölmek için ekonomimize, askerimize, polisimize, milli birlik ve beraberliğimize saldırıyor her bir yeni gün.
Batı yörüngesinde hareket eden, ekonomisi çökmüş, milleti bölünmüş, siyasi kargaşa içinde perişan, kardeş kavgasıyla her gün sokaklarda kan dökülen Türkiye hayalleriyle ülkemize saldıran İhanet İttifakı, güçlenen Devletimizi zayıflatmak için yine harekete geçti.
Kiralık kalemleri ile kriz çığırtkanlığı yaptıran, kripto kadrolar ile hükümet içinde suni krizler planlayan, batı uzantısı TV kanallarıyla algı operasyonları kurgulayan, terör maşası olmuş Ana İhanet Muhalefeti ile bölücülüğe kol kanat geren Siyonist Kumpanyasının militanları bugünde Batı Ağzıyla Küfür Politikası gütmekte. 
Askerimiz şehit olurken seyirci olup, terörist leşlerine gözyaşı dökenler, FETÖ elebaşının timsah gözyaşlarında iblisi günah çiçekleri yeşertenler, gözünü İstanbul’a dikmiş siyonizme hizmet edenler dört bir yandan bize saldıracaklar. 
Kurtuluş savaşımızı tamamlamak için, Anadolu’dan attığımız düşmanın devletimizde yuvalanmış torunlarını başta bürokrasi olmak üzere tüm kurumlarımızdan atmak zorundayız. Merkez bankası ile paramıza, bankaları ile ekonomimize, basın kuruluşları ile istikrarımıza ve teröristleri ile istiklalimize saldıranları yok etmekle istikbalimize sahip olabiliriz. 
Cephelerde kazandığımız hürriyetimiz, acı ve yokluklar içinde kurduğumuz Cumhuriyetimiz batıl ihanete terk edilemez. Sinsi düşmanlarımız ülkemize saldırmak için besledikleri hainlere ihanet sipariş etmekte.

Ortadoğu’da kanlı bir savaş başlatıp, NATO şemsiyesi altında barış, demokrasi ve özgürlük masallarıyla Ortadoğu’ya girecek olan batılın rotası Kudüs gözükse de hedefi İstanbul’dur.
Ülkemizi bölmek, devletimizi yıkmak ve milletimizi yok etmek isteyenlerin karanlık planlarında balkanlardan Kafkaslara, Ortadoğu’dan Rusya’ya yayılacak terör eylemleri, mezhep ve ırk çatışmaları yer almakta. 
Yaklaşan yerel seçimleri tarihi hesaplaşmasının rövanşı olarak görenler, ihanet ittifakının üyesi olan muhalefete destek olmak için başta ekonomimiz olmak üzere tüm kurumlarımıza saldıracaklar. 
FETÖ kadrolarını listelerinde aday gösterecek olan ana muhalefet, kurgu partisi olmuş düzmece siyaset ve bölücü sözcüsü Kandil militanlarından oluşacak ihanet cephesi yerel seçimler öncesi yine batılı biraderlerine güvenmekte. 

Geçmişte şehirlerin etrafına hendekler açan, darbe ve diktatörlük ile devletin silahlarını millete çeviren, batılı entrikaların ve Siyonist kurguların düzmece siyasetinde Pensilvanya merkezli parti kuranlar bir kez daha saldıracaklar, İstiklalimize ve istikbalimize. 
Beraber iyi salladık diyenleri, Amerikan bayrağında huzur bulanları, Alman pasaportundan güç umanlar ihanet tiyatrosunda yine rol alacaklar. Aciz ihanetleri ve ucuz satılmışlıklarının avuntusunda milletimize ve devletimize kin besleyenler, terörü besleyip, terörden beslenen Global Derin Devletin askerleridir. 
Aydınlık geleceğin güçlü Türkiye’si olmak için, etrafımızda kurulmaya çalışılan batıl kuşatmayı yok etmek için, devletimizi yıkmak adına işgal için plan yapan düşmanları yenmek için en büyük gücümüz milli birlik ve beraberliğimiz olacak. 

Batıl düşmanlığın ordusu olmuş batılı devletlerle, günümüzün firavunları, nemrutları ve Zeus’u olmuş küfür toplumu karşımızda hep birlikte ve bize düşman. Bugün karşımızda bize düşmanlık edenler elmadaki ilk ısırıktan beri insanlığa düşman olanlardır.
Gelecekte var olabilmek için bugün bir olmak zorundayız.