İstanbul'da 2 İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

İstanbul’da 2 İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Meb Personeli 16.07.2019, 06:16 16.07.2019, 06:16
İstanbul'da 2 İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

İstanbul’da 2 İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı.

İstanbul Sancaktepe İlçe Müdürü yer değiştirdi ve Maltepe ilçe Milli Eğitim Müdürleri görevden alındı. İstanbul MEM bünyesine şube Müdürü olarak verildi.

Maltepe İlçe MEM Müdürü Faik Kaptan Milli Eğitim Bakanı tarafından görevinden alındı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne de Hale Bağce Özbaş atandı.

Bu değişikliklere başta Eğitim Bir Sen şube başkanları ve Ali Yalçın’ın tepki göstermesi bekleniyor.

Görevden almaların devam edeceği İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerinde büyük değişiklikler olması bekleniyor.

Yorumlar (14)
Muhammed naksibend 13 ay önce
Neden itiraz edecek ebs.gelenlerde onların üyesi degilmi.ayrica bu atamalarin memurun özlük hakkıyla ne ilgisi var.ayrica mekke mi düştü kudusmu gitti.
Ahmet Bilir 13 ay önce
Darısı diğerlerinin başına. Müsteşar Yusuf Tekin ve çetesi, Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla... Temizlenene kadar devam...

Bırakında milli eğitim biraz rahatlasın... ama Maltepe müdürüne yazık olmuş iyi adamdı
Esin sarıoğlu 13 ay önce
Koltuğa resmen yapışmışlar.. yıllardır bu görevdeler! Alınmış da nolmuş.. yine bir koltuğa verilmiş.. yeter artık ya.. biraz da yeni , genç dimağlara yer açılsın!!yeni kan akışı olsun bürokraside..fosilleşmiş beyinlerden bir türlü kurtulamıyoruz!
Dsy 13 ay önce
Koltuklar kimseye tapulanmış değil vakti gelince gitmesini bileceksin suçsuz yere soruşturma açtıkları mobing uyguladıkları öğretmenlerin ahı tutmuştur
Melissa Yıldırım 13 ay önce
İşini doğru düzgün yapmayan, torpille bir yerlere gelen ve geldiği yerde de torpille adam kayıran insanlar kovulmaya devam etmeli!!
Hu Bir 13 ay önce
Vatana Millete hayırlı ve uğurlu olur İnşallah. Maltepe İlçe Müdürü ve koruması altına altığı ( yandaş müdürler, öğretmen..... vs.) kendi ego ve kibirleri yüzünden çok büyük haksızlıklar yapmışlardır. Eğitim sistemimize çok büyük darbe vurmuşlardır. Bu kadar öğrencinin ve öğretmenin kul hakkını nasıl ödeyecekler.
Hale Demir 13 ay önce
Geç de olsa adalet yerini buldu. Mağdur ettiğiniz, hakkını gasp ettiğiniz, üzdüğünüz, yorduğunuz insanların vebali ağır geliyor mu? Bu bilinç ve idrâke sahip olsaydınız yapmazdınız gerçi. Emekli olup bunları düşünmeye vakit ayırsaydılar nacizane tavsim. Yazık ki geçen zamana, yıpranan insanların maduriyetlerinin telafisini nasıl temin edeceksiniz? Neyse ki adalet yerini buldu diyerek teselli oluyoruz.
Saadet Kara 13 ay önce
Tuzla ve Pendik ne zaman
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner51
27°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
MEB Şube Müdürü Rotasyonu İptal Edilmeli mi ? Edilememeli mi?
MEB Şube Müdürü Rotasyonu İptal Edilmeli mi ? Edilememeli mi?
Namaz Vakti 09 Temmuz 2020
İmsak 03:37
Güneş 05:34
Öğle 13:14
İkindi 17:13
Akşam 20:45
Yatsı 22:33