Cumhurbaşkanın katıldığı Okul Açma Törenine MEB Bakanı Özer Neden Katılmadı?

Cumhurbaşkanın katıldığı Okul Açma Törenine MEB Bakanı Özer Neden Katılmadı?

MEB 09.08.2022, 11:57
Cumhurbaşkanın katıldığı Okul Açma Törenine MEB Bakanı Özer Neden Katılmadı?

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü internet sitesinde haber içeriğinde ve yayınlanan resimlerde okul açılış programında Bakan Mahmut Özerin olmadığı görülüyor.

Ankara kulislerinde Bakan Özerin görevden alınacağı konuşulduğu bir dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğanın katıldığı bir okul açılış töreninde Milli Eğitim Bakanı Mahmut ÖZERin olmayışı kafalar karıştırmaya yetti.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bu açılış töreninden neden yoktu ? konu ile ilgili sitemize bir açıklama yapılması halinde siz değerli okurlarımıza aktaracağız.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü İnternet Sayfasında yer alan o haber

http://dogm.meb.gov.tr/www/cumhurbaskani-erdogan-kocaelindeki-programi-kapsaminda-muzehhibe-fatma-aydin-imam-hatip-ortaokulunun-acilisini-yapti/icerik/1621#gallery-7

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaelindeki Programı Kapsamında, Müzehhibe Fatma Aydın İmam Hatip Ortaokulunun Açılışını Yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit Millî İrade Meydanında düzenlenen toplu açılış törenine katılarak bir konuşma yaptı. Toplu açılış programı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaelindeki programı kapsamında, Müzehhibe Fatma Aydın İmam Hatip Ortaokulunun açılışını yaptı.

Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan törende, hafızlık öğrencileri ilahi seslendirdi.Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dualar yapıldı, dolayısıyla biz şimdi sadece kurdeleyi keseceğiz. Makaslar da bugünün hatırasına bizlerde kalacak. Ya Allah bismillah" ifadelerini kullanarak, öğrencilerle okulun açılış kurdelesini kesti. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Proje okulumuz Kocaeli Müzehhibe Fatma Aydın İmam Hatip Ortaokulunun açılışını gerçekleştirdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Ülkemize hayırlı olsun.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı