Din Düşmanı Solcular Hedef Gösterdi MEB Yasakladı

Din düşmanı solak medyanın hedef gösterdiği merhum yazar Cahit Zarifoğlu'nun 'Bir Değirmendir Bu Dünya' kitabı toplatıldı.

MEB 01.01.2019, 13:20 01.01.2019, 13:20
Din Düşmanı Solcular Hedef Gösterdi MEB Yasakladı

Din düşmanı solak medyanın hedef gösterdiği merhum yazar Cahit Zarifoğlu"nun "Bir Değirmendir Bu Dünya" kitabı toplatıldı.

Bir süre önce din düşmanı sol medyanın hedef gösterdiği, Türk edebiyatının zarif adamı olarak bilinen Cahit Zarifoğlu"nun "Bir Değirmendir Bu Dünya"isimli kitabı, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan tarafından Meclis"e taşınmıştı. İslami cenahın yazarlarından ve kitaplarının okutulmasından rahatsız olan azgın solcuların hedef göstermesinin ardından kitap toplatıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlattı
Sözcü, Birgün ve Gerçek gündem gibi İslam düşmanı "laikçi" medya organlarının ve CHP"li Ceylan"ın hedef göstermesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı, Zarifoğlu"nun kitabını tavsiye listesinden kaldırarak yerine Kemal Tahir"in "Esir Şehrin İnsanları" adlı kitabını ekledi. Kitabı seçen komisyonu dağıtan Milli Eğitim Bakanlığı, Zarifoğlu"nun kitabının tavsiye edilmesiyle ilgili olarak inceleme ve soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Yorumlar (2)
Meraklı Yemişçi 2 yıl önce
Kimin şikayet ettiği mi önemli... Şikayet konusunun ak parti hükümeti ve bakanlığı tarafından aynen kabul edilmiş ve gereğinin yapılmış olması mı?
Demek ki... şikayet konusu son derece haklıymış ki...
chpli birinin şikayet etmiş olmasına bakmadan... almışlar yayından... Bu feryat niye ki?
Niye canınız bu kadar yanıyo ki?!
poyraz koç 2 yıl önce
Çok eskiden din düşmanı olarak solcular bilinirdi. Aslında solcular din ya da İslam düşmanı değil çünkü onlar İslam' a hiç bir zarar vermedi. İslam' a esas zararı Müslüman görünüp; devleti ve milleti çalan şerefsizler veriyor. Çalmanın rüşvetin, adam kayırmanın İslam' ın gereği olduğunu savunan şerefsizler.
banner51
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 22 Ekim 2020
İmsak 05:52
Güneş 07:16
Öğle 12:54
İkindi 15:51
Akşam 18:21
Yatsı 19:40