İl Milli Eğitim Müdürü MEB Bakanı ile yapılan Toplantıdan Ağlayarak Çıktı

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in de katıldığı toplantı sonrası odadan ağlayarak çıktı.

MEB 15.06.2022, 14:01 15.06.2022, 14:16
İl Milli Eğitim Müdürü MEB Bakanı ile yapılan Toplantıdan Ağlayarak Çıktı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir takım ziyaretler için geldiği Bilecikte ilk olarak valiliği ziyaret etti. Alp kıyafeti giyen öğrencilerin karşıladığı Bakan Özer, ardından il, ilçe milli eğitim müdürlerinin katıldığı toplantıya geçti. Valilik toplantı salonunda Bakan Özer, verilen sunum sırasında İl genelinde güçlendirilecek toplam okul sayısını sordu. Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol ve İnşaat Emlak Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Süleyman Özdemirin verdiği bilgilerin çelişmesi üzerine bakan tepki gösterdi. İl Müdürü Akyol, yaşanan olaylardan sonra gözyaşları içerisinde dışarı çıktı.

Okul ihtiyacı yokmuş

Ardından sitemiz muhabiri Cem Kaan Tokanın Bakan Özere "Bakanım Bahçelievler Mahallesi ve Hürriyet Mahallesinde 30 bin nüfus mevcut. Bu mahallerde bir tane lise yok. Mahalle sakinleri lise talep ediyorlar" sorusunu sordu. Bakan Özer, hemen İl Müdürü Akyolu yanı çağırarak "Bu mahallelerde okul ihtiyacı var mı?" sorusunu sorarken, il müdürü ağlamaklı bir şekilde "Yok efendim" cevabını verdi.

Öte yandan Bakan Özerin AK Parti Bilecik İl Başkanlığı ziyaretinde İl Müdürü Akyol hakkında bir kaç şikâyet iletildiği iddia edildi.

Bilecik Olay

Kaynak: İHA
Yorumlar (4)
yorumcu 2 hafta önce
Eeee.....hak etmeden gelinen makamlar ne olacak, ne bekliyoruz çoğunun durumu bununki gibi. liyakat esas olmayınca birilerinin adamı olanlar atanınca bunlar kaçınılmaz oluyor
klmci 2 hafta önce
sanki kız istemeye gitmişlerde vermeyince kız babası damat ağlıyor...vah anam vah..buyrun size meb yönetim tarzı...çok bilimsel..
Yusuf 2 hafta önce
Ağlamak nedir ya?
Muzaffer ZOR 2 hafta önce
AĞLZMAK NE YA..EZİKLER..HAKLIYSAN TERKET TOPLANTIYI VE İSTİFA ET
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı