MEB 2023 Şube Müdürü Rotasyonu Yapılacak mı?

MEB 2023 Şube Müdürü Rotasyonu Yapılacak mı?

MEB 17.05.2023, 23:19
MEB 2023 Şube Müdürü Rotasyonu Yapılacak mı?

MEB Taşra Teşkilatında görev yapan; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin bölge hizmetine bağlı ve isteğe bağlı yer değiştirme işlemleri; her yıl nisan ayı içinde açıklanan yer değişikliği kılavuzu ve ilgili takvimi ne hikmetse mayıs ayı ortası olmasına rağmen hala açıklanmadı. Taşrada görevli il/ilçe Şube Müdürleri ile birlikte; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarını, İlçe Milli Eğitim Müdürlerini de kapsayacak şekilde mevzuatı gereği bölge hizmetine bağlı ve isteğe bağlı yer değiştirme işlemleri mağduriyet giderici, adaleti tesis edici anlayışla gecikmeye mahal verilmeden bir an evvel açıklanmasını bekliyoruz. 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin 2023 Yılı Zorunlu Yer Değiştirme Kılavuzunun bir an evvel yayımlanarak bölge hizmetini tamamlayan MEB Taşra Teşkilatı eğitim yöneticilerinin, diğer hizmet bölgelerine tayin olma talepleri göz ardı edilmemelidir.  

Sendikamıza söz konusu takvimin ne zaman açıklanacağı konusunda bilgi verilmesi hususunda; 

          Gereğini arz ederim. 

Liyakat Sen 

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (3)
Memur 1 hafta önce
Ey muhalefet Genel olarak geçiştirdiniz 3600 Ek göstergedeki Adaletsizliği görmediniz müezzin kadrosuna geçmek istiyoruz
ÖFKELİ 2 hafta önce
Biz de heyecanla bekliyoruz.
Şenol Müdür 2 hafta önce
Bölge Hizmetine Bağlı Zorunlu Yer Değiştirme Kılavuzu bir an önce yayınlanmalıdır.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı