MEB'den Salgın İle Mücadele Eden Eğitimcilere Başarı Belgesi

Mesleki ve Teknik Eğitim ülkemizin COVID-19 salgınına karşı verdiği başarılı mücadelede önemli bir rol oynamıştır. Salginin en yoğun olduğu dönemde üretim kapasitesini artırarak dezenfektan, maske, tek kullanımlık tulum/önlük ve yüz siperliği gibi ürünleri üreterek sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm toplumun hizmetine sunmuştur.

MEB 23.02.2021, 21:32
MEB'den Salgın İle Mücadele Eden Eğitimcilere Başarı Belgesi

Bunun yanı sıra okullarımızda Ar-Ge çalışmaları sonucunda salgınla mücadelede hayati önem taşıyan solunum cihazı, N95 maske makinesi, tam otomatik cerrahi maske makinesi, çeşitli dezenfeksiyon cihazları, tam donanımlı yoğun bakım yatağı, izole numune alma ünitesi gibi ürünlerin tasarımları yapılarak üretimine başlanmıştır.

Bu kapsamda ilgi (a) ve (b) yazı eklerinde bilgileri yer alan kişilere Başarı Belgesi/Teşekkür Belgesi verileceği bildirilmiştir.

Başarı/Teşekkür belgelerinin adı geçenlere tebliğ edilmesi, tebliğlerin yapıldığının Genel Müdürlüğümüze bildirilmesi, ayrıca başarı belgelerinin bir örneğinin kişilerin özlük dosyasına konulması ve MEBBİS sistemine işlenmesi gerekmektedir

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

Kemal Varın NUMANOĞLU

Bakan a. Genel Müdür

İşte;

Başarı Belgesi verilecek olan Yönetici ve Öğretmen Listesi

Teşekkür Belgesi verilecek olan Öğrenci ve Diğer Personel Listesi

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (0)
-0°
açık
Günün Anketi Tümü
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 08 Mart 2021
İmsak 05:56
Güneş 07:21
Öğle 13:20
İkindi 16:33
Akşam 19:09
Yatsı 20:28