Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’a En Büyük Zararı Beceriksiz Bürokratları ve Danışmanları Veriyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’a En Büyük Zararı Beceriksiz Bürokratları ve Danışmanları Veriyor

MEB 09.05.2020, 20:42
Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’a En Büyük Zararı Beceriksiz Bürokratları ve Danışmanları Veriyor

Manşet biraz ağır ve iddialı oldu diyebilirsiniz. Göreve geldiği günden bu tarafa destek verdiğimiz Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’u uçuruma götüren iki yüzlü bürokratlarını , eğitim camiası ve Ak Parti tabanını zerre kadar tanımayan tek derdi ticaret olan bürokratlarını ve danışmanlarını Bakan Ziya SELÇUK uyarmalıdır .

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’u göreve geldiği günden bu tarafa destekliyoruz . Başarılı olmasını canı gönülden istiyoruz . 

Ziya Selçuk hocamız başarılı olursa , kazanan çocuklarımız ve ülkemiz olur .

Ziya SELÇUK Hocamızın başarısız olması için içerde çalışan , Bakan’a operasyon yapan iki yüzlü bürokrasi ve bir de tek dertleri para olan , ticaret olan ve artık yaptıkları işler ayyuka çıkmış bürokratları .

Şimdi sizlere Yeğitek Genel Müdürü Anıl YILMAZ’ın , Lise öğrencilerimize rehber diye program yaptırdığı ismi verelim.

Ateist , dinsiz Aziz Nesin’in oğlu Ali Nesin, Eba’a öğrencilerimize mesleki rehberlik yapacak .

Eba sitesinde yer alan Ali Nesin tanıtımı

Eba platformunun bağlı olduğu Yeğitek Genel Müdürlüğünün başında genel müdür Anıl YILMAZ bulunuyor.

Bu kişi göreve geldiği günden bu tarafa , Ak Partili muhafazakar daire başkanlarının tamamını bir şekilde ya görevden aldı ya uzaklaştırdı . Yerlerine daire başkanı olarak getirdiği kişiler , Ak Parti muhalifi ya da düşmanı , Cumhurbaşkanımızdan nefret eden tipler bile var .

Şimdi bu zihniyeti taşıyan kişilerin öğrencilerimize Mesleki Rehberlik yaptırmak için Ali NESİN’i çıkartması normal .

Burada yıpranan ne genel müdür Anıl Yılmaz , ne de Bakan Yardımcısı Reha DENEMEÇ olur .Tek yıpranan Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK oluyor .

Bakan Ziya SELÇUK’un göreve getirdiği bazı genel müdürler ve Bakan Yardımcısı ; iktidarda sanki Ak Parti yokmuş , Recep Tayyip ERDOĞAN’da Cumhurbaşkanı değilmiş gibi hareket ediyor .

Çocuklara okunacak masalları seçen danışmanlarının da Ak Parti ve muhafazakar camiaya uzak , hatta onlardan nefret eden kişiler olduğunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok...

Tüm bunlar milli eğitim camiasında dedikodu olarak derinden derine konuşuluyor . Milli Eğitim Bakanlığında , Bakan’ın yüzüne gülüp arkasında iş çeviren münafık bürokratlar bu konuları şikayet olarak yukarıya yada Stk’lara iletiyor .

Sonuç olarak ; Ziya SELÇUK’u , Milli Eğitim Bakanı yapan irade Sayın Cumhurbaşkanımızdır . Ziya Selçuk , Ak Parti iktidarının Bakanı olarak tarihe geçmiştir . Ziya SELÇUK’un göreve getirdiği Bakan Yardımcısı ve bürokratların bir kısmı Ak Partili muhafazakar kişileri görevden alıyor , yerine Ak Parti düşmanı , eğitim ve Eğitim camiası İle alakası olmayan tüccarları göreve getiriyor .

Herşey bittiğinde kimse bu bürokratları , Bakan yardımcılarını hatırlamaz .

Hatırlanacak tek şey Bakan Ziya SELÇUK ve icraatleridir.

mebpersonel 

Yorumlar (1)
Yönetici Adayları 6 ay önce
Sayın Bakanımız; Sizi seviyoruz ve Canı gönülden destekliyoruz. İcraatleriniz çok iyi. Lütfen şu yönetici Mülakatlarını da yönetmelik değişikliği ile kökten kaldırın. zaten bir fonksiyonu kalmadı sayenizde ama, fonksiyonu olmayan bir şey neden çeşitli israflara sebep olsun. Sendika mesaj gönderiyor: "Sayın üyemiz sizin özelinizde olan yöneticilik sınav puanını sizlere yardımcı olmak amacıyla bizimle paylaşmanızı rica ederiz" Kuyruklu Yalan; Düşündükleri birilerini puan olarak ezen kimler var onun tespitini yapmak. Hem ben bu tip bir yardımı da kabul etmiyorum. Kimsenin hakkına da girmek istemem. Yeter ki benim hakkımı yemesinler. Sınav puanı neyse mülakatta o verilecek hak kaybı olmayacak diyorsunuz ya; İnanın ki öyle değil; Yerel uygulamalarda durum hiç de öyle değil. Hak Hukuk bilen yok. Lütfen bizi bu çileden kurtarın. Bunu yapmaya hem yetkiniz hem de gücünüz var çok şükür. Bu iş de sizin icraatınız olarak kalsın hafızalarda, size dua edelim.
banner51
16°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
24 Kasımda 60 Bin Öğretmen Ataması Gelmeli mi?
24 Kasımda 60 Bin Öğretmen Ataması Gelmeli mi?
Namaz Vakti 30 Ekim 2020
İmsak 06:00
Güneş 07:26
Öğle 12:53
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:30