Okul Müdüründen Skandal Paylaşımlar

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürünün Müdür vekili olarak görevlendirdiği ismin Dini Değerlerimize hakaret paylaşımları tepki çekti.

MEB 06.12.2019, 21:31 06.12.2019, 21:31
Okul Müdüründen Skandal Paylaşımlar

Zeytinburnu Ziya Gökalp İlkokulu Müdür Vekili sosyal medya paylaşımlarında dini ve milli değerleri ayaklar altına aldı. 

Zeytinburnu Ziya GÖKALP İlkokulu müdürü  özellikle devletin İngiltere"de yaptırmış olduğu camiyi eleştiren ve Osmanlı Padişahına ve Peygamber Efendimize hakaret dolu cümleleri sosyal medya sayfasında durumuna koymak suretiyle milletin değerlerini hafife alan bir tavır sergilediği gözlemlendi. 

İşte Okul Müdürünün O Skandal paylaşımları: 

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü"nün görevlendirdiği müdür vekili"nin hangi meziyetleri dolayısıyla bu makama getirildiği merak konusu oldu.

Bu paylaşımlardan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü"nün tavrının ne olacağı kamuoyu merak ediyor.

 

Yorumlar (2)
Hakan Başkan 10 ay önce
Proje okullarına görevlendirilen müdürler hangi meziyetle görevlendirildiyse, bu görevlendirme de aynı meziyetle olmuş olabilir mi!? Hakkaniyeti o kadar savunuyorsanız, proje okullarına atanan müdürlerin liyakatlarını ve geçmişlerini de araştırın, anlayalım o zaman haktan yana olduğunuzu, samimi olduğunuzu. Bu haberi servis edenlerden, yayınlayanlardan, paylaşımlardan niyet okuyuculuğu yapanlardan elbette hukuk önünde hesap sorulacaktır.
Hakan Başkan Olmayan 9 ay önce
Hakan başkan, sen bildiğimiz Hakan mısın? Bu haberin, Proje okularına yapılan atamalar için yaptırdığın haberin intikamı olduğunu mu ima ediyorsun? Yoksa bu haberi yaptıranlar, senin adını kullanıp yorum yaparak iyice ortalığı mı karıştırmak istiyorlar?
banner51
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2020
İmsak 05:23
Güneş 06:48
Öğle 13:01
İkindi 16:23
Akşam 19:04
Yatsı 20:23