Samsun Milli Eğitim’de Cumhur İttifakı!

Türk Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü hakkında yapılan yayınların başka bir amaca yönelik olduğunu kaydederek, “Son zamanda malum bir sendika tarafından Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bir projesinde geçen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği kavramı üzerinden yetkilileri ahlaken zan altında bırakan bir tartışma yürütülmektedir” dedi.

MEB 23.10.2020, 20:27
Samsun Milli Eğitim’de Cumhur İttifakı!

Kuruoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;

“Hatta milli eğitim yetkilileri LGBT’yi övme meşrulaştırma suçlamalarına maruz kalmaktadır.

MEBin internet sitesinde yer alan bir makalede, Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini "Kısacası, kadın ve erkeklerin eşit hak, imkân ve olanaklara sahip oldukları durumdur. şeklinde tanımlamıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerini iş hayatıyla ilgili konularda defalarca eleştirmiş ve üyeleri her türlü haksızlığa maruz kalmış bir sendika olarak bu ahlaki olmayan tartışmanın amacının başka olduğunu düşünüyoruz”
akasyam

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (2)
muhammed ç. 7 ay önce
bu beyler neden sendikayı-partiyi kapatıp çok sevdiklerine katılmıyor?muhalif ortak gibi görünüp """kendileri için ne koparırsak kardır""" hesabı yapıyorlarsa biz niye TES 'e üyeyiz bizde gidelim malumlardan olalım.Bizim omuzlarımızdan inin.
Müslüman 7 ay önce
Zaten hiç bir zaman müslümanların sorunları Türk Eğitim Sen ve avanesinin umrunda olmamıştır...
22°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 14 Mayıs 2021
İmsak 03:54
Güneş 05:40
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:21
Yatsı 21:59