Yedi İklim yayınevi ile MEB müdür, müdür yardımcılığı eğitimi yapan sendikacı kim?

Hangi sendika yöneticileri Yedi İklim yayınevi ile MEB müdür, müdür yardımcılığı eğitimi verdi? İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ve Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Levent Kuruoğlu, bazı sendika yöneticilerinin Yedi İklim yayınevi ile MEB EKYS hazırlık sürecinde işbirliği yaptığını iddia etti.

MEB 05.08.2022, 13:05
Yedi İklim yayınevi ile MEB müdür, müdür yardımcılığı eğitimi yapan sendikacı kim?

Yedi İklim yayınevi ile MEB okul müdürü ve müdür yardımcılığı için işbirliği yapan sendika yöneticileri kim?

İSMAİL KONCUK: Bir sendikanın MEB Yönetici Sınavı öncesinde, KPSS’de adı geçen Yedi İklim ile üyelerine eğitim verdiği biliniyor.  Bize ulaşan eğitimciler, sınav sonuçlarından endişeliler. Sn Bakan, her zamanki gibi sessiz mi kalacaksınız? Sonuçlar, sendika üyeliğine göre incelenmelidir! 

Levent Kuruoğlu: 2010 yılında KPSS sorularının sızdırıldığını açıklamıştı. Yıl 2022 KPSS sınavında çıkan soruların deneme sınavında yayınlandığı anlaşıldı. Yedi İklim yayınevi EKYS sınavlarında bazı sendikalara eğitim verdi deneme sınavları yaptı Sorular böyle rahat sızıyorsa YKS sınavı?

NOT: Konuya ilişkin kamuoyu, adı geçen yayınevi ile işbirliği yapan sendika yöneticilerinin kim olduğunun açıklanmasını bekliyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı