31.07.2021, 13:25

NEFRET KAMPANYASININ DEĞİRMENİNE SU TAŞIMAYALIM!

Ortalık yangın yeri!.. 

Hem içerden hem dışardan ne kadar insanlık ve İslam düşmanı, kan içici vahşi küresel odak varsa, saldırıya geçmiş, BÜYÜK TÜRKİYE'nin üzerine var güçleriyle yürürken, içimizde şerrin taşeronluğunu yapanlar da, küresel efendilerinden aldıkları talimatlarla, felaket çığırtkanlığı yapıp, olayları çarpıtarak algı operasyonları yürütüyorlar.. 

Çok kritik bir süreçten geçiyoruz!..

Bazıları ne olup bittiğinin farkında bile değil! 

Büyük Türkiye'nin önünü, şeytani zekalarıyla ürettikleri tuzaklarla kesmek için hem dışarıdan hem içeriden habire vuruyorlar da vuruyorlar.. 

İçinden geçtiğimiz süreçte, Türkiye, büyük bir nefret kampanyası ile karşı karşıya!

İçeride ve dışarıda kurulan yeni şer ittifakları, ülkemize her alanda ağır saldırılar düzenlemekteler!

Türkiye'de kaos ortamı oluşturup, ardından  fitne çıkarmak ve bu kaosu fırsat bilip, toplumu terörize ederek Millî İrademize iktidar operasyonu yapmak isteyenlerin tezgahlarını, 

Vatanını, devletini ve milletini seven, Allah aşkına farkına varsın!

Büyük Türkiye'ye diz çöktürmek için, yazdıkları her türlü kirli senaryoyu, ‘psikolojik harp’ taktiklerini ve 'beşinci kol faaliyetlerini' tek tek sahneliyorlar. 

Her terör saldırısı, büyük doğal afetler veya tezgahladıkları kaosun ardından, aynı gizli odak tarafından oluşturulup yönetilen binlerce sahte sosyal medya hesaplarından saçtıkları zehirleri farkedelim! 

Küresel efendileri tarafından fonlanmış derneklerde, gazetelerde, dergilerde ve televizyonlarda, Aziz Milletimizin moral değerlerini çökerterek birbirine düşürmek için görev alan barkodlu beslemeleri ve bunların ağızlarını doldura doldura, salyalarını akıta akıta, sözleriyle, tutum ve davranışlarıyla gerçekleştirmeye çalıştıkları ihanet saldırılarını da gözden kaçırmayalım! 

Bir takım bilgileri yalan yanlış aktararak sözde haksızlıklardan dem vurup kin ve nefret kusanların propagandalarına alet olmak, şeytanın sağdan yanaşmalarına aldanmak olur!

Bağımsızlığımıza, vatanımıza, devletimize, kadim değerlerimize sahip çıkmazsak, sonumuz vallahi zillet olur!

Birliğimizi, dirliğimizi, düzenimizi bozmaya yönelik olarak yapılanlara ve söylenenlere inanmayalım ve bunlara asla pirim vermeyelim!

Büyük resme bakalım, fotoğraftaki bir kaç detaya bakıp hüküm vererek yanılabileceğimizi unutmayalım! 

Esas olan genel tablo!

Sağlam duralım! 

Zehirli bir dille halkımızın arasına ekilmeye çalışılan kin ve nefret tohumlarına, farkında olmadan ya da iyi niyetle bile olsa, asla alet olmayalım, bunları dillendirerek veya çevremize aktararak beslemeyelim! 

KARDEŞLERİM,

İSTİKBALİMİZİ, HÜRRİYETİMİZİ VE DEVLETİMİZİ ELE GEÇİRMEK İÇİN YÜRÜTÜLEN BU NEFRET KAMPANYASININ DEĞİRMENİNE SU TAŞIMAYALIM!!!

Unutmayalım;

BÜYÜK TÜRKİYE, küresel egemenlerin, sömürmek için kan ve gözyaşına boğdukları mazlum coğrafyaların, adalet arayan masumların, dünya halklarının, “kurtuluş ümidi” olarak baktıkları, umut bağladıkları, lider bir ülkedir! 

Adaleti ve merhameti yeryüzünde yeniden tesis etmesi mukadder olan necib bir milletin, ‘İstiklâl Muharebesi’nde gerçekleştirdiği gibi, tüm unsurları ile omuz omuza kenetlenerek, 

birliğini bozmaya ve zayıf düşürmeye içeriden ve dışarıdan kasteden hainleri ve zalimleri, hezimete uğratması elzemdir! 

Bu ruh, Aziz Milletimizin derin irfanında saklıdır! 

Küresel egemenlerin ve bunların içimizdeki işbirlikçi uşakları, Allah'ın yardımı ile bu Necîb Millete diz çöktüremeyecekler!

15 Temmuz Darbe kalkışmasının başarılı olacağından gayet eminlerken, nasıl yenildiklerini anlayamadıkları gibi, bu sürecin sonunda da yine yenilecekler biiznillah!

Yorumlar (0)
26°
açık
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33