16.08.2020, 15:58

NEREYE GİDİYORUZ?!

Bugünlerde, insanları Allah’a ve Resulüne çağırmak için çabalayacağımıza, hatalarımız üzerinden birbirimizle savaş ediyoruz!

Kardeşlerimiz haricindeki herkese gösterdiğimiz hoşgörüyü, birbirimize göstermiyoruz! 

İçimizdeki birtakım makyavelistlerin algı operasyonlarıyla, birbirimizin kuyusunu kazmaya ve birbirimizi yemeye devam ediyoruz! 

Yokluk günlerinde omuz omza saf tuttuğumuz öz kardeşlerimizi, varlık zamanı marifetli bir el çabukluğu ile köşebaşlarını tutuveren arivistlerin ayak oyunlarıyla bir bir kaybediyoruz!

Her devrin kazananı olan hokkabaz ganimetçilerle ve geçmişinde hiç bedel ödememiş naylon kadrolarla geleceğe yürünmez!

Dün Hakk'ı hakim kılmak için cehdederken birlikte zulme uğradığımız has kardeşlerimize, bugün vefasızlık yapıyoruz! Oysa, vefa, bize göre, imanımızın ve insanlığımızın zeminiydi.. 

Bir açıdan, küresel şer ittifakı ve içimizdeki uzantıları tarafından Liderimizi devirmek ve dolayısıyla hürriyetimize pranga vurmak için servis edilen sinsi oyunlara gayr-i ihtiyari alet olduğumuzun farkında olmuyoruz, 

Diğer açıdan da, Aziz Milletimizin tepkisine sebep olan yanlış uygulamalarla, istikbalimize ipotek koymak için uğraşanların kirli emellerine dolaylı olarak hizmet ettiğimizin farkında olmuyoruz! 

Bugün çok tartışılan konularla, geleceğimizin de, devletimizin de temeline dinamit koymak isteyenlere pirim vermemeliyiz! 

Hakk'a ve halka verdiğimiz sözlerimizi unutmamalıyız!

Yorumlar (2)
feraset 2 ay önce
Dünya ihtirasları maalesef müslümanları dediğiniz hale getirdi. Birde ins ve cin şeytanları girince Ahireti unuttuk fakat ölüm var hatırlayınca iş işten geçmiş olacak.
Recepkandemir 2 ay önce
Makaledehersey yazilmis baskanim Allahsizdenrazi olsun
banner51
21°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 23 Ekim 2020
İmsak 05:53
Güneş 07:18
Öğle 12:53
İkindi 15:50
Akşam 18:19
Yatsı 19:39