CHP'li Milletvekili Teoman Sancar: Eşcinsel Değilim, Benden 1 Milyon Dolar İstediler...

Hakkındaki iddialar nedeniyle CHP'den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar, şantaj kasetiyle kendisinden 1 milyon dolar istendiğini söyledi.

Politika 03.03.2021, 12:47
CHP'li Milletvekili Teoman Sancar: Eşcinsel Değilim, Benden 1 Milyon Dolar İstediler...

Sancar, bu parayı vermediğini, kendisinin tacizci, tecavüzcü, eşcinsel olmadığını, şantajcılarla pazarlık yapmadığını ve gidip şikayette bulunduğunu söyledi.  Hürriyetten Abdulkadir Selviye hakkındaki iddialarla ilgili konuşan Denizli Milletvekili Teoman Sancar, soruşturmanın bitmesinin ardından her şeyi anlatacağını söyledi. Hürriyet Yazarı Abdulkadir Selvi, Teoman Sancar ile görüşmesini şu şekilde aktardı: 

"Teoman Sancar, konuşmamız boyunca ısrarla kendisine şantaj yapan çetenin ağır bir saldırısına maruz kaldığını anlattı.

Bir insana bir mermiyle vurulur. Bana üçüyle saldırdılar. Ataşehir-Bodrum-Kuşadası ihale yolsuzluğu, ardından bir tecavüz vakası, ardından eşcinsellik. İki buçuk yıldır milletvekili olarak madem böyle bir ilişkilerim vardı da üçünü bir günde mi buldunuz? diye sordu.

Soruşturma bitsin konuşacağım
En çok kaset şantajına maruz kaldığı eşcinsellik iddiaları yaralamış. Sadece eşcinsellikle ilgili değil, ondan sonra yapılan kumpas çok büyük ve çok pis bir kumpas var. Ne taciz ne tecavüz ne eşcinsellik ne de affedersiniz ihale yolsuzluğu. Ben Teoman Sancar olarak bunların hiçbirisinin içinde olmadığımı kamuoyuna anlatacağım. Ama soruşturmanın bitmesini lazım. Çünkü iş yargıda dedi.

Selvinin yazısının tamamına: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/abdulkadir-selvi/santaj-kasetiyle-benden-1-milyon-dolar-istediler-41753447 adresinden erişilebilir.

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 21 Nisan 2021
İmsak 04:37
Güneş 06:11
Öğle 13:08
İkindi 16:53
Akşam 19:56
Yatsı 21:23