Yeni Şafak yazarından Mehmet Barlas'a... Kaşarlanmış manipülatör

Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz, Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas'ı adeta topa tuttu ve "Yıllardır 'AK Parti yandaşı' rolünde oynayan kaşarlanmış bir manipülatördür!" dedi.

Politika 16.11.2021, 15:45
Yeni Şafak yazarından Mehmet Barlas'a... Kaşarlanmış manipülatör

Bugünkü köşesinde, Uğur Mumcunun 27 Mart 1991 tarihli yazısında Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlası "İş ve Sermaye Çevrelerinin Kocaoğlanı" diye tarif ettiğini yazan Yeni Şafak yazarı Tamer Korkmaz, "Püf noktası, işte buradadır. Yani? Dışarıya Bağımlı Büyük Sermayenin (Komprador Burjuvazi) Çok Maskeli Süvarisidir! Her Devrin Adamı olması, Koş Memoya verilen maskeli derin görevlerle alakalıdır. Yaklaştığı, taraftarı göründüğü iktidarları. Komprador Burjuvazinin Batı Kulübüne eklemlenmiş derin menfaatleri doğrultusunda bir yönlendirme görevidir, bu!" ifadelerini kullandı.

Sözcü yazarı Rahmi Turanın, 14 Kasımdaki yazısında Barlastan "CHPnin kapatılmasını isteyen AKP yandaşı köşe yazarı" diye bahsettiğini hatırlatan Korkmaz, sözlerine şöyle devam etti:

"Olaya böyle baktığımızda, yanılırız.

Peki, ya nedir? Barlas, yıllardır AK Parti yandaşı rolünde oynayan kaşarlanmış bir manipülatördür!

İktidar Yandaşı maskesi ile İktidara kritik zararlar verdirme Özel Misyonunun aktörüdür."

Barlasın "ters köşe çalışarak, AK Partiyi vurduğunu" yazan Korkmaz "Truva Nagehan da, Koş Memonun zırvasını tekrarlayıp hayali bir savı pekiştirmeye yelteniyor!" dedi.

Yazının tamamı için tıklayın!

Kaynak : Yeni Şafak

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı