Canan Karatay gözyaşlarını tutamadı

Yüz Yüze'de Buket Aydın, sordu Canan Karatay yanıtladı... Karatay yanıtı merak edilen sorulara açık yüreklilikle cevap verdi. Karatay yurt dışına giden doktorlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorusuna gözyaşları içinde cevap verdi

SAĞLIK 05.05.2022, 08:47
Canan Karatay gözyaşlarını tutamadı

Pandemi dönemini nasıl geçirdi? Kelle paça tavsiyesi hala geçerli mi? Kendisi için bugün en büyük sağlık düşmanı hangisi: Deterjan mı, şeker mi? Yurt dışına giden doktorlar için ne düşünüyor? Buket Aydın sordu, Prof. Dr. Canan Karatay, pandemi dönemini, kelle paça tavsiyesini ve hakkında merak edilenleri Haber Globalde Yüz Yüzede anlattı.

Prof. Dr. Canan Karatay, Buket Aydının sorduğu soru karşısında gözyaşlarını tutamadı, Türkiyeden Yurt dışına giden doktorların durumuna üzüldüğünü belirten Karatay, kendisinin de uzun yıllar boyunca yurt dışında yaşadığını ve Türkiyeye uzun yıllar özlem duyduğunu belirtti. İstiklal Marşının bir kıtasını okurken ağlamaya başlayan Karatay, stüdyoda duygusal anlar yaşattı.

Sağlıklı yaşam için önemli tavsiyelerde bulunan ve açıklamalarıyla en konuşulanlar arasında yer alan Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı bir programda yurt dışına giden hekimler için gözyaşı döktü. Son zamanlarda Türkiyeden yurt dışına göç eden hekimler hakkında Karatay, hekimlere gitmeyin çağrısında bulundu Konuşurken gözyaşlarını tutamayan Karatay, hastanede çalıştığı dönemlere ait bir hikayesini de anlattı. İşte herkesi derinden üzecek o açıklamalar.

Kaynak: Haber Global

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı