Başarı Belgesi Tüm Eğitim Çalışanlarına Verilmelidir

Milli Eğitim Bakanı Mahmut ÖZER'in tüm öğretmenlere başarı belgesi verdiklerini açıklaması büyük beğeni kazandı. Eğitim Bir Sen bu davranışı nedeniyle Milli Eğitim Bakanını tebrik etti ve Başarı Belgesi Tüm Eğitim Çalışanlarına Verilmeli çağrısı yaptı.

Sendika 16.01.2022, 14:11
Başarı Belgesi Tüm Eğitim Çalışanlarına Verilmelidir

Eğitim Bir Sen Malatya 1 Nolu Şube Başkan Vekili Bilgihan GÜLER sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Milli Eğitim Bakanı Mahmut ÖZERe teşekkür ederken bu güzel davranışın tüm eğitim çalışanlarını kapsamısını istedi. 

İşte o paylaşım:

Marifet iltifata tabidir düsturu ile hareket eden Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZERe bu güzel ve anlamlı jestinden dolayı teşekkür ederiz.

Ancak pandemi sürecinde lojistik destek sağlayarak eğitime hizmet eden İl- ilçe ve Şube Müdürlerimiz , Şef, teknisyen, memur, hizmetli arkadaşlarımızda unutulmadan bu kapsama alınmalıdırlar.

Eğitim bir süreçtir ve bu süreçte tüm eğitim çalışanlarının olduğunu gözden kaçırmamak gerekir.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (5)
MUHALİF 5 ay önce
Malatya 1 nolu şube başkanının paylaşımını almayıp vekilinin paylaşımını almanız neyi ifade ediyor acaba. Başkan açıklama yapmamış mı?
Bir dost 5 ay önce
Artık şu ayrımcılığı bırakın, eğitim tüm çalışanlarla yapılır, başarı belgesi öğretmenlerle birlikte tüm çalışanlara verilmesi gerekiyor.
vatandaş 5 ay önce
Kağıdı verince ne oluyor?
Ahmet 5 ay önce
Baskanin basina bir is mi gelmis ki, açıklamayı vekili yapmış
Malatyalı 5 ay önce
Başkan kendisine yeni yönetim oluşturmakla meşgul
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı