Talip GEYLAN İlksan Seçim Sonuçlarını İlan Etti:" İlksan Emin Ellerde!"

Talip GEYLAN : " Bugün bir defa daha görüldü ki, İLKSAN üyelerinin aklıyla alay edercesine “Bağımsız adayları destekliyoruz” yalanıyla ortalıkta endam edenlerin foyaları bugün seçim mahallerinde ortaya çıkmıştır."

Sendika 19.06.2021, 22:59
Talip GEYLAN İlksan Seçim Sonuçlarını İlan Etti:" İlksan Emin Ellerde!"

İLKSAN Delege seçimleri bugün yapıldı. Türk Eğitim Sen , Eğitim Br Sen ve Eğitim Sen Delegelerinin yarıştığı seçimlerin resmi olmayan ilk sonuçlarına göre Türk Eğitim Senİn 98 Eğitim Bir Senin 68 Delege Eğitim Senİn ise 8 delege elde ettiği seçimlerde yetki Türk Eğitim Sende kalmış görünüyor. 

Resmi ve kesin olmayan sonuçlara göre ilk açıklama ise Türk Eğitim Sen Genel Başkanı TALİp GEYLANdan geldi. 

Talip GEYLAN : " Bugün bir defa daha görüldü ki, İLKSAN üyelerinin aklıyla alay edercesine “Bağımsız adayları destekliyoruz” yalanıyla ortalıkta endam edenlerin foyaları bugün seçim mahallerinde ortaya çıkmıştır." dedi.

Seçimlere çok iddialı bir şekilde hazırlanan Eğitim Bir Sen ise henüz açıklama yapmadı.

İşte Talip GEYLANın o açıklaması: 

İLKSAN İlçe temsilcisi seçimleri tamamlandı.

Eğitim çalışanları çok net bir şekilde #İlksanEminEllerde diyerek bir kez daha Türk Eğitim Sen’e olan güvenlerini ortaya koydular.

Tercihleriyle, istikametimize onay veren kıymetli meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Oy veren ya da vermeyen tüm İLKSAN üyeleri emin olsun ki; arkadaşlarımız, 1996’dan beri olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de emanetlerine sahip çıkmayı sürdürecektir. Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri, yine ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam edecek. Bugün yapılan seçimle, İLKSAN’ın kaynakları ve imkanları üzerine hesap yapanların hevesleri bir kez daha kursaklarında kaldı.

Evet, bugün bir defa daha görüldü ki, eğitim çalışanları hür iradeleriyle tercih yapma imkanına sahip olduğunda, aklı selim tavır, tokat gibi birilerinin yüzünde patlıyor.

İLKSAN üyelerinin aklıyla alay edercesine “Bağımsız adayları destekliyoruz” yalanıyla ortalıkta endam edenlerin foyaları bugün seçim mahallerinde ortaya çıkmıştır.

355 sendika yöneticisini aday gösteren, esir aldıkları okul ve milli eğitim yöneticileriyle eğitim çalışanlarını baskı altına alan, kamunun tüm imkan ve gücünü babalarının malı gibi tepe tepe kullanan, sonuç almaya yönelik her türlü iftira, yalan ve tezgaha sarılan “yoksunlar” bugün boylarının ölçüsünü aldılar!

İLKSAN üyeleri, kendilerini kandırmaya çalışanlara bugün bariz şekilde dedi ki; “Gizli oy açık tasnifle yapılan bu seçimde irademize ipotek koyamayacaksınız, İLKSAN’ın karar alma sürecinde size yetki vermiyoruz.”

İşte bu kadar!

Ne yaparsanız yapın, işte bu kadarsınız!

Eğitim çalışanları, vicdanları ve hür iradeleriyle noktayı koymuştur: İLKSAN EMİN ELLERDE!

Hayırlı olsun.

Yorumlar (7)
M.AKTAN 1 ay önce
HAYIRLI OLSUN EBS 105 TES 92 KESİN OLAN İLLER. ÖĞRETMENLER DEĞİŞİM İSTİYOR. TABLO BUNU GÖSTERİYOR. BU TABLOYU ÇARPITMANIN BİR MANASI YOK. HER ZAMANKİ GİBİ ÜYELERİ KANDIRMA YOLUNA GİDİYOR MEVCUT İLKSANLILAR.
Baba 1 ay önce
Ilksani yemeye devam talip
Adam 1 ay önce
Tabi tabi 27 yıllık öğretmenim zorla bu kuruma üye yaptırıldim.Zoraki paramı kesiyorsunuz ihtiyacım olduğunda kendi paramı faizle veriyorsunuz.polsan gibi Oyak gibi yatırım yok ama emin ellerde kime göre emin?
Ahmet 1 ay önce
Benim takip ettiğim kadarı ile seçimi kaybetmişiz Thlürk Eğitim Sen olarak bizi mı kandırıyorsunuz.
Öğretmen 1 ay önce
İşte siz de bu kadarsınız kimlerle seçimde ittifak yaptınız ilçelere bakın kendi üye sayınızdan çok fazla oyunuz var. Acaba millet ilksandan memnun mu yoksa eğitimsen eğitim iş ve yavruları destek mi verdi.yorumsuz
Yiltur 1 ay önce
Talip geylan bu seçimi çok iyi VE dürüst çalıştığı için değil Eğitim Birsen üyelerinin Sendikalarına bir tepki olduğu için kazandığını unutmasın. Öncelikle yaklaşık 300 üyenin aldatınca denk gelen yönetim kurulunun aldığı maaşa bi açıklık getirsin
Kemal Kemal 1 ay önce
Türk Eğitim Sen ike sadece İlksan değil tüm Türkiye emin ellerde.
31°
açık
Günün Anketi Tümü
Ek atama neden yapılmıyor?
Ek atama neden yapılmıyor?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:48
Öğle 13:16
İkindi 17:11
Akşam 20:33
Yatsı 22:13