Türk Sağlık-Sen'de Rekor Üye Artışı - Önder Kahveci'den Teşekkür!

Türk Sağlık-Sen geçen sene olduğu gibi bu senede hizmet kolunda en fazla üyesini arttıran sendika oldu. 2022 yılında %20,6 büyüyerek üye sayısını 101 Bin 714’ten 122 Bin 662’ye yükseltti.

Sendika 29.05.2022, 11:41
Türk Sağlık-Sen'de Rekor Üye Artışı - Önder Kahveci'den Teşekkür!

Türk Sağlık-Sen tarafından açıklama:

20 Bin 948 üye artışı ile tamamladığımız yetki döneminde sendikal mücadelemize omuz veren tüm teşkilat mensuplarımıza ve tercihlerini sendikamızdan yana kullanarak bize güç veren tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. 

Hiçbir zorluktan yılmayan, fedakarlıkta bulunan ve gerçek sendikacılığın adresinde bir araya gelerek 30. yılımızda sendikamızın adını tarihe bir kez daha yazanlara selam olsun. 

Her zerresinde alın teri ve şanlı bir mücadelenin olduğu, doğrudan ve haklıdan yana tavrın alındığı, hak ve hukuk mücadelesinin yapıldığı sendikal hareketimiz için gecesini gündüzüne katan tüm teşkilat mensuplarımız var olsun. 

Haklı bir davanın peşinde verilen şanlı bir mücadele ile sarsılmaz bir birliktelik içerisinde inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.

Biz gücümüzü inandığımız değerlerden, verdiğimiz mücadeleden, büyük teşkilatımızdan ve bize gönül bağı ile bağlanmış üyelerimizden alıyoruz. 

Bu güçle inanıyoruz ki yetkiye de kavuşacağız.

Var olsun teşkilat 

Daim olsun birliğimiz 

Yaşasın Haklı Mücadelemiz

Önder KAHVECİ

Genel Başkan

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı