Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Mehmet Akif İnan Vakfı'na ziyaret

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Mehmet Akif İnan Vakfı’nı ziyaret etti. Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı, Mehmet Akif İnan Vakfı (MAİV) Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Yalçın, Oktay’a vakfın çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Kaynak: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Mehmet Akif İnan Vakfı'na ziyaret

Sendikalar 06.12.2019, 16:39 06.12.2019, 16:39
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Mehmet Akif İnan Vakfı'na ziyaret

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Mehmet Akif İnan Vakfı’nı ziyaret etti. Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı, Mehmet Akif İnan Vakfı (MAİV) Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Yalçın, Oktay’a vakfın çalışmalarına ilişkin bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Mehmet Akif İnan Vakfı’nı ziyaret etti. Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı, Mehmet Akif İnan Vakfı (MAİV) Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Yalçın, Oktay’a vakfın çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Memur-Sen genel başkan yardımcıları, bağlı sendikaların genel başkanları ve vakfın mütevelli heyeti ile yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, vefatının 20. yılında ilk kez düzenlenecek olan Mehmet Akif İnan Ödülleri ve vakfın faaliyetleri hakkında bilgi alan Oktay “Önemli fikir ve dava adamlarımızdan, Memur-Sen’in kurucu başkanı Mehmet Akif İnan’ın müstesna hatırasını yaşatan Mehmet Akif İnan Vakfı’nı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi. Ziyaretin sonunda, Oktay’a Mehmet Akif İnan külliyatı hediye edildi.

Yorumlar (0)
banner51
23°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 25 Eylül 2020
İmsak 05:23
Güneş 06:48
Öğle 13:01
İkindi 16:23
Akşam 19:04
Yatsı 20:23