Devlet Bahçeli'den Talip Geylan'a Tebrik Telefonu!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Kasım 2020 günü Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı arayarak, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik etti.

Sendika 26.11.2020, 21:32
Devlet Bahçeli'den Talip Geylan'a Tebrik Telefonu!

Görüşme hakkında bilgi veren Geylan, “Sayın Devlet Bahçeli, her yıl Öğretmenler Günü’nde parti genel merkezinde düzenlediği programda öğretmenlerle bir araya geldiklerini ancak bu sene covid-19 salgını nedeniyle bunun mümkün olmadığını ifade ederek, bu itibarla telefonla aradığını ve ülkemizin en önemli eğitim sendikası olan Türk Eğitim-Sen nezdinde ayrım yapmaksızın bütün öğretmenlerimizin gününü kutladığını, tüm meslektaşlarımıza sevgi ve selamlarını iletmemizi istemiştir.” dedi.

Genel Başkan Talip Geylan, aynı gün TBMM Grup Toplantısında, “Öğretmenlerimizin sorunlarını ülkemizin ve toplumumuzun sorunlarından ayrı tutmamız mümkün değildir” diyerek meslektaşlarımızın mesleki ve ekonomik sorunlarına yönelik duyarlılıklarını ifade eden Sayın Bahçeli’ye teşekkür ederek, “Sayın Genel Başkanımıza grup konuşmasında öğretmenlerimizin sorunlarını dile getirdiği, atanamayan öğretmenlerimizin hissiyatına tercüman olduğu ve özellikle salgın döneminde büyük fedakarlık gösteren öğretmenlerimize karşı sergilediği minnetkar tutumundan dolayı hassaten teşekkür ediyoruz. Öte yandan Sayın Genel Başkanımızın sendikamızın nezdinde ayrım yapmaksızın bütün meslektaşlarımıza hitap etmesinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. (Türkgün)

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (1)
Ahmet bey 2 ay önce
3600 ek gösterge ne oldu hocam? Madem bu kadar samimiysiniz, söyleyin de ortağına bir sorsun verdiği sözü.
açık
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 16 Ocak 2021
İmsak 06:50
Güneş 08:20
Öğle 13:18
İkindi 15:45
Akşam 18:07
Yatsı 19:32