MEB'e Bir Çağrı Daha: #MebSözleşmeliSözünüTut

Türk Eğitim-Sen tarafından sözleşmeli öğretmenler için bu akşam twitter'da gerçekleşen sosyal medya çalışması yoğun ilgi gördü. 

Sendikalar 28.05.2019, 00:01 28.05.2019, 00:01
MEB'e Bir Çağrı Daha: #MebSözleşmeliSözünüTut

TBMM tatile girmeden Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan ‘ın ve Milli Eğitim Bakanı Sn @ziyaselcuk ‘un sözleşmelilere verdiği sözün gereği yerine getirilmelidir. Sözleşmeli meslektaşlarımız bir kez daha hüsrana uğratılmamalıdır.

Türk Eğitim-Sen tarafından sözleşmeli öğretmenler için bu akşam twitterda gerçekleşen sosyal medya çalışması yoğun ilgi gördü. 

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan tarafından aşağıdaki açıklamayla duyurulan twitter etkinliği ile sözleşmeli öğretmenler taleplerini dile getirdi. 

Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan ve Milli Eğitim Bakanı Sn @ziyaselcuk un sözleşmelilere verdikleri sözün gereğini TBMM tatile girmeden yerine getirmelerini bir kez daha hatırlatmak için bu akşam saat 21:00’de Twitter’da sosyal medya çalışması yapacağız. Verilen sözler unutulmasın!

TBMM tatile girmeden Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan ‘ın ve Milli Eğitim Bakanı Sn @ziyaselcuk ‘un sözleşmelilere verdiği sözün gereği yerine getirilmelidir. Sözleşmeli meslektaşlarımız bir kez daha hüsrana uğratılmamalıdır. #MebSözleşmeliSözünüTut @safran1958 @hmzaydg

#MebSözleşmeliSözünüTut sözün yere düşmesin

Meb sözünün eri ol #MebSözleşmeliSözünüTut

#MebSözleşmeliSözünüTut tam zamanı

Cumhurbaşkanı Sn @RTErdogan 23 Ekim 2018’de süre düzenlemesiyle ilgili söz vermişti. Bize, Devlet adamının sözüne itibar etmek, Devlet adına konuşanlara da sözünün gereğini yerine getirmek yakışır. #MebSözleşmeliSözünüTut @ziyaselcuk @safran1958 @hmzaydg

Sözleşmeli öğretmenler hakettikleri müjdeyi bekliyor @tcbestepe @ziyaselcuk @hmzaydg #MebSözleşmeliSözünüTut

Sözleşmeli aileleri birleştirelim artık! Eşleri birbirinden, çocukları anne babalarından ayrı bırakmak hem insani değildir, hem de Anayasa’nın 41. Maddesini ihlal etmek demektir! #MebSözleşmeliSözünüTut @RTErdogan @ziyaselcuk @safran1958 @hmzaydg

TurkiyeEgitim

Kaynak: MEBe Bir Çağrı Daha: #MebSözleşmeliSözünüTut

Yorumlar (0)
banner51
banner49
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Taşerondan Kadroya Geçen İşçiler Ne Zaman Toplu Sözleşmeye Dahil Edilmeli?
Taşerondan Kadroya Geçen İşçiler Ne Zaman Toplu Sözleşmeye Dahil Edilmeli?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2020
İmsak 03:35
Güneş 05:29
Öğle 13:06
İkindi 17:05
Akşam 20:34
Yatsı 22:19