Tabip Odası mı Şer Yuvası mı?

İstanbul Tabip Odası ne iş yapar , benzeri odalar işe yarar bilen varsa bir adım öne çıksın.

Sendikalar 14.04.2019, 23:30 14.04.2019, 23:30
Tabip Odası mı Şer Yuvası mı?

İsmine  bakarsanız TBB ( Türkiye Tabibler Birliği)ne bağlı, tıbbiyenin sorunları, hekimlerin/tabiblerin yani doktor camiasının sorunları ile ilgilenen bir meslek odasıdır diyebilirsiniz.

 

Sağlık hizmetleri alanında, yarı kamu meslek örgütü olan-ki üyelik zorunludur- İstanbul Tabib Odası resmi sitesini ziyaret ettiğinizde her telden çaldığını görebilirsiniz.Mesela “Ekrem İmamoğluna mazbatası bir an önce verilmelidir!” haberini okuyunca “İstanbul Siyaset Odası mı?” diyebilirsiniz.

Zeytin Dalı Harekâtı sırasında,
Savaş bir halk sağlığı sorunudur. diyerek devletin yürüttüğü askerî operasyona karşı çıkan  açıklamaları ile  sağlık alanında çok önemli (!) tespitleri olan İstanbul Tabip Odası şimdi de “Cinselliğin Farklı Yüzleri”  başlığı altında  bir dizi paneller düzenleyerek bu sefer de  cinsel sapkınlığı  sahip  çıkıyor.

 

Evlilik dışı ilişkileri-ki  zina kanunen  suç değildir-  teşvik ettiği yetmezmiş gibi ilaveten kadın kadına,erkek erkeğe ilişkiyi de meşum panel dizilerini  ortaya koyduğu görseller ile subliminal mesaj yoluyla normalleştirmeye çalıştığı da ortada.

 

En güçlü yanımız diyebileceğimiz Aileyi hedef alan, ayeti kerime de açıkça geçen ”... nesilleri ifsat eden..” “Cinselliğin Farklı Yüzleri”  belli ki İstanbul Tabib Odası başka mahfillerde kurgulanan ifsat hareketinin gönüllü örgütü olmak istiyor.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği gerekçesiyle mağdur olan  şarkıcı Sıla Gençoğlu için müdahil olup  mahkemeye başvururken,Lut  Aleyhisselamın kavmini helaka sürükleyen bu  sapkınlığa hâlâ kayda değer bir tepki vermiş değil!..

 

Yazıklar olsun bu sapkınlığa kayıtsız kalan sessizliğe,

Yazıklar olsun hekimlerin sorunları ile ilgilenmek yerine ahlaksızlığı teşvik eden Istanbul Tabib  Odasına .
  

              İdris Şekerci

Eğitim Bir Sen İstanbul 6 Nolu Şube Başkanı

 

Yorumlar (0)
banner51
25°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce Şu Anki Korona Virüs Rakamlarına Göre Okullar 31 Ağustosta Açılmalı mı?
Sizce Şu Anki Korona Virüs Rakamlarına Göre Okullar 31 Ağustosta Açılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2020
İmsak 04:13
Güneş 05:56
Öğle 13:15
İkindi 17:08
Akşam 20:24
Yatsı 22:00