TASFİYE'DEN TAVSİYE'YE İLKSAN!

İLKSAN Genel Müdürlüğü’nün İstanbul Beyoğlu'nda İlçesinde bulunan Konukevinin Açılış Töreni Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip GEYLAN tarafından yapıldı. Açılışa Memur Sen İstanbul İl Başkanı Talat YAVUZ ve Eğitim Bir Sen İstanbul 6 Nolu Şube Başkanı İdris ŞEKERCİ de katıldı.

Sendikalar 29.11.2019, 18:25 29.11.2019, 18:25
TASFİYE'DEN TAVSİYE'YE İLKSAN!

Ajanskamu-Özel Haber 

Birkaç yıl önce tasfiye edilsin denilen ilksan şimdilerde tavsiye ediliyor. Hem de Eğitim Bir Senli şube başkanları tarafından.

İLKSAN Genel Müdürlüğü’nün İstanbul  Beyoğlunda bulunan Konukevinin Açılış Törenine katıldılar. Konukevinin açılışı Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip GEYLAN tarafından yapıldı.

Açılışa , yıllarca İlksan’a muhalefet eden, tasfiye edilsin, kapatılsın, diyen  Eğitim Bir Senin Şube Başkanları Eğitim Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Talat YAVUZ ve 6 Nolu Şube Başkanı İdris ŞEKERCİ de katıldı.

EBSnin tavrı henüz netleşmemişe benziyor ki: şube başkanları programa katıldılar ama kenarda durdular.

Yıllarca İLKSANa muhalefet eden, İLKSAN Kapatılsın, Üyelik zorunlu olmasın demeçleri vererek onlarca eleştirilerde bulunan Eğitim Bir Senin  Şube Başkanlarının kurdela kesimi esnasında fotoğraf karesine girmemeye özen göstermesi ve açılış esnasında kenarda durmaları ise dikaktlerden kaçmadı. 

 

EBS İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı  Talat YAVUZ ve KArtal İlçe Temsilcisi 1 ay önce de İlksan Kartal Konukevinin açılışında görülmüşlerdi.  

 

İLKSAN İSTANBUL/TAKSİM KONUKEVİ EĞİTİMCİLERİN HİZMETİNE AÇILDI

2019 yılında tadilatı tamamlanan, Ömer Avni Mahallesi İnönü Caddesi No:34 Beyoğlu/İSTANBUL adresinde bulunan 31 oda, 80 yatak kapasiteli İLKSAN Taksim Konukevinin Açılış Töreni Beşiktaş Kaymakamı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü, Eğitim Sendikalarının Temsilcileri, İLKSAN İl ve İlçe Temsilcileri, Okul Müdürleri ve diğer misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Oda (+) kahvaltı konsepti ile misafirlere kesintisiz hizmet vermek için faaliyetine başlayan Taksim Konukevi odalarında 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası, odalarda ücretsiz emanet kasa, mini buzdolabı, Led TV, merkezi ısıtma ve soğutma üniteleri ile ücretsiz kablolu ve kablosuz internet hizmeti vermektedir.

Konukevi fiyat listesi şöyle:

www.ajanskamu.net 

 

Yorumlar (22)
Ahmet Kerem 8 ay önce
İlksanın konukevi hayırlı olsun. Güzel hizmet
hatice 8 ay önce
İlksan üyelerden aldığı aidatları sonuna kadar hizmete çevirmiş durumda. Tebrikler.
Coşkun 8 ay önce
Eğitim Bir Senliler yıllarca eleştirdi. Şimdi boy boy açılışlarda görünüyorlar. Hayırdır. Bayram değil seyran değil eniştem bizi niye öptü diye sormak gerek.
Kerem 8 ay önce
Tebrikler İlksan. Teşekkürler Türk Eğitim Sen. Laf değil icraat Sendikacılığı budur işte.
Bahadir ÇETİN 8 ay önce
Bu nasıl bir omurgazsızlık. Yıllarca bas bas bağır tasfiye edin, kapatın gitsin , zorunlu üyelik olmasın, ilksan battı, ah oldu vah oldu...vs de. Sonra da gel açılışa. Burada görün. Bu nasıl bir tornistan. Bu nasıl bir omurga.
Şahin 8 ay önce
Ya eleştirmeyin şimdi bunları. Bunları söylüyorsunuz diye siteleri hain ilan eder bunlar. Hakikati söylemenin adı bunların nezdinde hainlik ve ihanet.
Güven 8 ay önce
EBS'nin tavrı henüz netleşmemişe benziyor ki: programa katılıyor ama kenarda duruyorlar. Güzel tanımlama olmuş. Yani şimdilik kıyısından tutuyorlar. Fazla göze batmasın. Yakında tam ortasından girerler merak etmeyin. Güce tapınmak böyle birşey
Tayfun 8 ay önce
Kalibreleri bu işte. Omurgaları da. Önce tu kaka sonra kurdeladan tut. Açıyormuş gibi çek Pampa...
Kurumsal nezaket de. Az biraz zaman önce İlksanı yerin dibine sokarken Kurumsal nezaketiniz nerdeydi. İlksan yöneticilerine küçük sendikanın küçük yöneticileri derken kurumsal nezaketiniz neredeydi. Hadi oradan siz de samimiyetsizler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner51
25°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
MEB Şube Müdürü Rotasyonu İptal Edilmeli mi ? Edilememeli mi?
MEB Şube Müdürü Rotasyonu İptal Edilmeli mi ? Edilememeli mi?
Namaz Vakti 07 Temmuz 2020
İmsak 03:35
Güneş 05:32
Öğle 13:14
İkindi 17:13
Akşam 20:46
Yatsı 22:34