AÖF sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları

AÖF sınav soruları ve cevapları hafta sonu gerçekleştirilen sınavın ardından merak konusu oldu. Öğrenciler güz dönemi final sınavına katılım sağladı. Şimdi gözler AÖF sınav soruları ve cevaplarına çevrildi. Peki, AÖF sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sınavlar 10.01.2022, 17:49
AÖF sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları

AÖF sınav soruları ve cevapları araştırılıyor. 8-9 Ocak tarihinde Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenen AÖF sınavlarının ardından hem soru cevapları hem de sınav sonuçları merak edildi. AÖF sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?
AÖF sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. Detaylar gelince haberimizde yer alacaktır. Soru ve yanıtları açıldığında Anadolu Mobil uygulaması ve eKampüs Sisteminden sorulara erişebiliyor.
2022 AÖF FİNAL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
AÖF sınav soruları ve cevapları açıklanmadı.

AÖF SONUÇLARI NASIL DEĞERLENDİRİLİR?
Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır. 10. Başarı notu alt sınır değeri 35tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Namaz Vakti 20 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı