Şenol Güneş'ten Euro 2020 açıklaması!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: "EURO 2020'de zaman zaman uyuşuk bir futbol oynadığımız doğru. Fakat herkes şunu bilsin, biz sıradan bir takım değiliz. Burada bir kayıp var ama yıkılmadık, yıkılmayacağız." dedi.

Spor 08.07.2021, 15:52
Şenol Güneş'ten Euro 2020 açıklaması!

ŞENOL GÜNEŞİN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

Futbolcularımız ve Türk milleti bu oyunu hak etmedi. Hepimiz çok üzgünüz. EURO 2020de zaman zaman uyuşuk bir futbol oynadığımız doğru. Fakat herkes şunu bilsin, biz sıradan bir takım değiliz. Burada bir kayıp var ama yıkılmadık, yıkılmayacağız. 

BU TABLOYU DEĞİŞTİRECEĞİZ

İçimize sinmeyen bu tabloyu değiştireceğiz. Yeniden heyecan veren bir takım olacağız. Başımız dik, alnımız ak ama çok çalışacağız. Milli takım teknik direktörü olarak eleştiriler karşısında ayakta ve dik durmak zorundayım. 

KULÜP TAKIMI DÜŞÜNMÜYORUM

Kulüp takımı düşünmüyorum. Bulunduğum yer benim için rahatsız edici değil. Zamanı gelince görevi devredeceğim.

MAAŞ KONUSUNDA AÇIKLAMA

Bir anlaşma yapmışız, 3.2 milyon Euro alıyor yazılmış. Türkiyede kimse Euro ile maaş almıyor bir kere. Adam bana hırsız diyor. TFF Başkanı bunun açıklamasını yapmış. Ben sana açıklama yapmak zorunda mıyım?"

EMRE BELÖZOĞLU İLE GÖRÜŞTÜĞÜM DOĞRUDUR

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: "Emre Belözoğlu ile görüştüğüm doğrudur. İki kez görüştük. Milli Takımda değişimler olacağını söylemiştim. Sportif direktörlüğe başlamasaydı bizle başlamasını isterdim. Henüz kesinleşmedi, görüşüyoruz."

İSTİFA İLE İLGİLİ KARARI

İstifa etmeyi düşündüm, görüştüm, tartıştım. Sonunda kalmanın doğru olduğuna karar verdim.

Yorumlar (0)
28°
açık
Günün Anketi Tümü
Ek atama neden yapılmıyor?
Ek atama neden yapılmıyor?
Namaz Vakti 06 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı