Anketler / Öne Çıkanlar

Anketler / Yeni Eklenenler

Şube Müdürlüğü Rotasyonu Ne Olmalı?
Şube Müdürlüğü Rotasyonu Ne Olmalı?
Yorumlar (220)
Hülya Yaşar 6 ay önce
İsteğe bağlı olmalı
Şube Müdürü 6 ay önce
Bu mesleğe kendi isteğiyle başlayan arkadaşlar, daha işin basında rotasyon olduğunu bilmiyorlar mıydı? Tabii ki biliyorlardı. Şimdi bu zırıltı niye anlayamıyorum.
Necdet 6 ay önce
Rotasyon yok iken başlayanlar bilmiyordu.
Mustafa 6 ay önce
Rotasyon isteğe bağlı atamalardan sonra olmalı. Ayrıca mevzuatla her gelen oynamamalı. Biz 2001 yılında atanan şube müdürleri grubu olarak atandığımizda rotasyon herkes için 8 yılda idi. Türkiye 6 hizmet bölgesine ayrılmış ve 5 veya 6. bolge 3 yıl zorunlu idi. Bir çoğumuz o zaman bu 3 yıli yaptık. 2013 yönetmeliği ile bölgeler değiştirildi. Şimdi bize sen 4. bölgede çalışmışsin 5. bölgeye gideceksin deniyor bu da büyük bir haksızlık değil mi.
Faruk 6 ay önce
Dostum sorun bu değil yapsınlar tamam siz de mağdur olmayın ama hak arıyorsak neden ilçe müdürleri ve il milli eğitim müdür yardımcılarına yapılmıyor bunu sorgulamamız gerekmez mi?
Şb Md. 6 ay önce
Aynı ilden emekli olanları görünce uygulanmaz kanısı verdi. Ama senin şu uslubun Şube Müdürüne yakışmadı.
Mehmet 6 ay önce
Sizi kınıyorum bu söyleminiz dolayısıyla çok ayıp bu yaptığınız insan meslek arkadaşına hakeret edermi. Zırıltı ne demek. İnsanlar haklarını arıyorlar. İnsanlara bu şekilde hakaret edemezsin.
Mustafa BARDAK 6 ay önce
arkadaşım birde meslektaşız lütfen kullandığın kelimeye dikkat et.sana katılmak zorundamıyız.
Ömer Mavikartal 6 ay önce
Keyfiyetle yapılan rotasyon, ceza niteliği taşır. Hak aramak, adı üzerinde "HAK". Buna itiraz etmek, yalayıcılıktır. Gerçekte zırlayanlar da onlardır.
Önce edep 6 ay önce
Sen önce edep öğren. Hak aramanın -üstelik gayet makul gerekçelerle- adı neden (senin tabirinle ) zırıltı !!! olsun. Dediğini sana iade ediyorum ve zırlama diyorum...
5. Köyden 6 ay önce
Kesinlikle
Ymg 6 ay önce
Bir yerde belirli süre çalıştıktan sonra bölge zorunluluğu olmadan hizmet puanına göre rotasyon en makul çözüm. Rotasyon isteyen arkadaşlar! Bu yönetmelik er geç sizi de mağdur edecek. Birlik olsaydık yönetmeliğin değişmesini sağlayabilirdik, yazık oldu fırsatı kaçırdık.
Rotasyon 6 ay önce
isteğe bağlı olursa o zaman bu uygulamaya rotasyon denilmez zira bir işin rotasyon olması için bir görevin belirli bir zaman içerisinde zorunlu olarak yapılması gerekir isteğe bağlı rotasyon olmaz
Ymg 6 ay önce
Adına rotasyon demeyelim, aynı yerde süresi dolanın mecburi yer değişikliği diyelim. Sorun isimlerde değil rotasyonun şeklinde. 2 alt 2 üst tercih, bölgeleri gezdikten sonra 2. Tura başlama, çalıştığın yere tekrar gelememe... buna zulüm denir. Ve bu zulüm değerli meslektaşım sana bana yapılıyor.
şube müdürü mehmet 6 ay önce
isteğe bağlı olmalı zaten her bölgede fazlasıyla açık var kimse mağdur edilmemeli unutmayın ki bu size her zaman isabet edecek bir kurşun olarak karşınızda bulunacak rotasyonu isteyenlerin şube müdürü olmadığını düşünüyorum. Kendilerine yer açılması umudunu taşıyorlar.
şahin 6 ay önce
ilçe müdürler ile il müdür yardımcıları mutlaka rotasyona dahil edilmelidir.
Doğudan şb müdürü 6 ay önce
Rotasyon yönetmelikteki gibi uygulanmalı. Md yard ilçe md olmazsa iptal olur.Madde keyfe keder uygulanmaz
Murat Demir 6 ay önce
Rotasyonun zorunlu olması insanların aile bütünlüğüne zarar verecektir. İsteğe bağlı olmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner51
16°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 30 Ekim 2020
İmsak 06:00
Güneş 07:26
Öğle 12:53
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:30