21.05.2020, 00:52

Toplumu İfsad Eden Hareketler Yasaklanmalıdır

LGBTİ cinsel yönelim adı altında topluma yerleştirilmeye çalışılmaktadır. Bu çalışma insanı ifsat etme projesidir. Tarih boyunca kendi cinsine ilgi duyma vakaları görülmektedir. Özellikle Lut kavmi'nin kendi kadınları dururken erkeklere ilgi duyması ve bunlarla zina yapmaları tarihte meşhur bir vakadır. Tabi bununla birlikte Allah'ın azabıyla taşlaşan insanların taşlaşmış cesetleri günümüze kadar gelmiştir.
Allah insanı bir erkek ve bir kadından yaratmış ki bütün fıtratı, bedeni, psikolojisi ve sosyolojisini buna göre inşa etmiştir. Bunun bütününe de fıtrat denir. Bu fıtratın dışına çıkan ise başta kendine sonra da başkalarına zarar verir.
Bugün LGBTİ hareketi çeşitli fonlar tarafından desteklenerek kadını kadınlıktan erkeğe ise erkeklikten koparmaya çalışan, aileyi yok etmeye çalışan bir hareket haline gelmiştir. Yaptıkları yürüyüşlerde kullandıkları pankartları dahi toplum ahlakını, dini değerleri yerle bir eden bir hareket olduğu açık ve ortadadır.
Özellikle algı yönetenler ve manipülatörler asla birden bir projeye yüklenmezler. Önce sessiz bir şekilde projeyi yürütenleri beslerler, daha sonra toplum psikolojisini alıştırmak için masum bir şekilde sahaya sürerler. Tıpkı bu hareket yola çıktığında masum olarak kendilerinin de insan olduğu ve insan haklarına saygı duyulmasını istedikleri şeklinde olduğu gibi... Daha sonra toplumda hüküm sürecek hale getirirler. İşte bu artık toplumsal bozulmanın geri dönemeyeceği seviyeye gelmesidir. Bugün Diyanet İşleri Başkanlığına ve Kur'an'a dil uzatacakları bir seviyeye kadar bu hareket büyüdüyse, yarın bunları eleştirmek dahi suç olacak ve kendi vatanında ahlak, edep, namus, din parya olarak kalacak.
Devlet vatandaşlarının dini inanç, ahlak ve toplumsal ahlak, değerlerini korumakla mükelleftir. Nasıl ki insanlara zarar veren dernekler kapatılıyorsa bugün en büyük zararı insana veren ve ailenin, toplumsal yapının geleceğini ciddi manada riske atan bu dernekleri ve vakıfları kapatmalıdır. Elbette bu insanların vatandaşlık ve insanlık hakları korunmalıdır. Fakat topluma ve değerlere zarar verecek bütün çalışmaları da yasaklanmalıdır.
Biz asla legal olan ve topluma zararı olmayan bir şeye karşı çıkmadık. Fakat gençlere özenti olarak toplumsal ahlaka aykırı olan bütün hareketlerin hukuk çerçevesinde karşısında olmamız gerekir.

Adnan Kalkan

Aile Bilim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı

Yorumlar (0)
banner51
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen Taşeronların İşkolu Değişmeli Mi ?
Kadroya Geçen Taşeronların İşkolu Değişmeli Mi ?
Namaz Vakti 22 Eylül 2020
İmsak 05:19
Güneş 06:45
Öğle 13:02
İkindi 16:27
Akşam 19:09
Yatsı 20:29