24.02.2021, 01:06

YENİ AKIM: "DİJİTALİZM" / “DECCALİZM"

1357-1453 tarihleri arasında İngiltere ile Fransa arasındaki Yüzyıl savaşlarının yaklaşık bir buçuk asır ardından, Avrupa'da bulunan çeşitli ülkeleri yüzyıllar boyunca yönetmiş bir hanedan olan Habsburglarla, yine Avrupa'nın önemli ülkelerini ellerinde bulunduran kraliyet ailelerinden olan Borbonlar arasında, otuz yıl süren savaşlar olmuştu. 

Bu savaşların temel nedeni, Protestan-Katolik çatışması idi. 

Martin Luther’in öncülüğünü yaptığı reform hareketleri, "Mezhep Savaşları" olarak da anılan Otuz Yıl Savaşları‘naneden olmuş, birçok insan, uzun süreli bu savaşlarda hayatını kaybetmişti. 

Sömürgecilerle derebeyleri, derebeyleri ile kilise, kendi aralarında savaşmışlardı. 

1618 yılında başlayan ve çeşitli dini ve siyasi boyutları olan 30 Yıl Savaşlarının ardından, 1648 yılında birkaç antlaşmayı da içeren Vestfalya (Westphalia) Barış Antlaşması imzalanmıştı.

Westphalia (Vestfalya) Barışı ile, Otuz Yıl Savaşları olarak tarihe geçen savaşlar son buldu ve hemen ardından “hakimiyet” kavramı tartışmaya açıldı. 

Bu gelişmeyle birlikte, Roma-Vatikan merkezli birleşik Avrupa, yerini, ulusal devlet merkezli, parçalanmış bir Avrupa’ya bıraktı.

“Ulus devlet” düzeni, aslında, küresel emperyalistlerin kilise ile vardıkları mutabakat sonucu, dünyayı birlikte yönetme kararı idi. 

Laiklik ise, derebeyleri ile kilise arasında çatışmama ve ganimet paylaşımı anlaşması idi.

1. ve 2. Dünya savaşları da, Avrupa'nın vahşi sömürgecilerinin kendi aralarında  anlaşamadıkları için çıkmıştı.

Bunların ardından gelen "Soğuk Savaş" dönemi ise, emperyalistlerin kendi hegemonyalarına girmeyenlere karşı geliştirdikleri bir süreçti. Aynı ülkenin çocuklarını sağ-sol, alevi-sünni, Türk-Kürt diye birbirine kırdırdılar. İnsanların birbirlerini öldürmeleri üzerinden, hatta kardeşlerin kanları ve gözyaşları üzerinden, kendilerine iktidar ve servet ürettiler.

Faşizm, komünizm, kapitalizm, liberalizm gibi akımların hepsi, dünyayı bizzat kontrol etme mekanizmalarından başka bir şey değildi.

Şimdi artık yeni akım, "DİJİTALİZM" 

Yani aslında, "DECCALİZM" 

Bu kez atom bombası değil, ondan daha tehlikeli bir kaosa hazırlanıyorlar. Yeryüzünü büyük bir bozguna uğratmaya.. Büyük bir fesada.. 

“Tarihin sonu”, “Medeniyetler arası çatışma” gibi tezleri ortaya attıklarında, aslında bunu anlatmaya çalışıyorlardı. 

FETÖ ve BOP da, aslında, “Tanrının krallığı” yolunda ilerleyen küresel elitlerin, barkodlu beslemeleri eliyle, kendi haritalarında planladıkları yola döşedikleri kilit taşlarıydı. 

Bu kilit taşlarına, geldiğimiz süreçte artık şu kavramları da ekleyebiliriz:

DIGITAL WORLD / Yapay Zeka, 
SINGULARITY, 
5G (5th Generation), 
Neuralink, 
Starlink, 
Corona, 
TRANSHUMANISM, 
GENOM PROJESİ, 
GENDER REVOLUTİON, 
BLOCKCHAİN, 
KRİPTO PARA / BİTCOİN, 
Lanzarote, 
İstanbul Sözleşmesi, 
CEDAW, 
Yeni Normal… 

Bu vakitten sonra alışageldiğiniz tüm kavramları, karşılıklarını, işlerliklerini ve zihninizde canlandırdığınız anlamlarını, 

UNUTUN! 

DİJİTALİZMin BÜYÜK SIFIRLAMAsına, yani DECCALİZMin, BÜYÜK BOZGUNUna hazır olun! 

Ve asla unutmayın, 

Bu saatten sonra en mühim temel dayanaklarımız, ferasetimiz, aklımız, İMANımız, cesaretimiz ve birbirimize olan bağlılığımız olacak! 

"Gevşemeyin, üzülmeyin! 

Eğer inanmışsanız, üstün gelecek olanlar sizlersiniz!" 

.  .  . 

Dünya zulme garkolurken uyursak, kıyamet kopacak!

Bir ayağı kadim medeniyet değerlerimize, diğer ayağı, akla, bilime ve hikmete dayanan, barışı, adaleti ve merhameti üstün tutan bir anlayışla geliyoruz!

BİZ, BÜYÜK TÜRKİYE OLARAK DAHA YENİ BAŞLIYORUZ!...

Yorumlar (0)
13°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak 04:47
Güneş 06:18
Öğle 13:09
İkindi 16:52
Akşam 19:50
Yatsı 21:16