Bugünün anlam ve önemini belirten şiirlerin okunduğu gösteride, 3/B sınıfı öğretmeni Betül Tekindal'ın liderliğinde öğrencilerimiz duygusal ve anlamlı sözlerle günün önemini vurguladılar. Okul müdürü Cemal Aygüzel ise öğrencilere kahramanlık destanlarımızı anlatarak, İstiklal Marşı'nın milli mücadelemizdeki yeri ve önemini vurguladı.

I M G 20240312 W A0032

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI 

Hazırlanan tiyatro gösterisiyle izleyicilere duygusal bir deneyim yaşatan öğrencilerimiz, İstiklal Marşı'nı coşkuyla seslendirerek gösteriyi sonlandırdılar. 3-C sınıfı öğretmeni Emine Aydemir ve öğrencileri, İstiklal Marşı'nı okuyarak gösterinin muhteşem bir şekilde sona ermesini sağladılar. Çınar Ege Kutal okuduğu Bayrak şiiriyle ve Çağan Yiğit Kelleci İstiklal Marşı'nı Dinlerken adlı şiiriyle geceye damga vurdu ve programda duygusal anlar yaşandı.

I M G 20240312 W A0031

MİLLİ ŞUURUN ÖNEMİNE VURGU YAPILDI

Bu anlamlı etkinlik, milli ve manevi değerlerimizi yaşatma ve gelecek nesillere aktarma adına büyük bir önem taşıyor. Öğrencilerimizin gösterdiği duyarlılık ve özveriyle gerçekleşen bu etkinlik, bizlere milli şuurun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

LGS'de o öğrenciler göz göre gore yanlış tercih yapıyor LGS'de o öğrenciler göz göre gore yanlış tercih yapıyor

I M G 20240312 W A0035

Editör: Selim CAN