Kocaeli Öz Sağlık İş Ailesi Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Kocaeli Öz Sağlık İş Şube Başkanı Sedat Balkan, bugün İzmit’te bir işletmede düzenlenen toplantıda Kocaeli genelindeki üyeleri temsil eden işyeri temsilcileri ile bir araya gelerek bazı değerlendirmelerde bulundu. Temsilcilerin eksiksiz olarak tam katılım gerçekleştirdiği toplantıda Başkan Sedat Balkan Öz Sağlık İş Sendikasının gücüne vurgu yaptı, birlik mesajı verdi.

4-B/4-C/4-D li 22.01.2024, 18:24 23.01.2024, 13:36
Kocaeli Öz Sağlık İş Ailesi Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Öz Sağlık İş sendikasının yetkili olduğu Sağlık ve Aile Sosyal Hizmetler iş kolunda görevli iş yeri temsilcileri ile mevcut durumu değerlendiren Başkan Sedat Balkan; temsilcilere iş hayatı, çalışma hukuku, toplu iş sözleşmesi ve sendika çalışmaları konularında çeşitli bilgiler aktardı.

Balkan, işyeri temsilcilerine önümüzdeki dönemde Öz Sağlık İş Sendikası Genel Merkezi tarafından yürütülen bazı önemli çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu ve üyelere genel merkez tarafından çok yakında bazı müjdeler verileceğini vurguladı.

Balkan’ın bilgilendirmelerinin ardından Sendika Başkan Yardımcıları Volkan Kutal ve Sema Malkoç tarafından işyeri temsilcilerine çeşitli bilgilendirmelerde bulunuldu.

Toplantı öneri görüş ve taleplerin dinlenmesi ile sonlandı.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sizce Kim Kazanır?
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı