Üniversite 36 Ay İçin 28 Bin Liralık Promosyon Anlaşmasına İmza Attı

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü tarafından mevcut promosyon sözleşmesinin güncellenmesi için yapılan görüşmeler tamamlanarak 28 bin liralık anlaşma sağlandı.

4-B/4-C/4-D li 16.11.2022, 13:43 16.11.2022, 13:48
Üniversite 36 Ay İçin 28 Bin Liralık Promosyon Anlaşmasına İmza Attı

Hem akademik hem de idari personel için imzalanan anlaşma çalışanların yüzünü güldürdü. İşçi-memur-akademisyen tüm çalışanlara 36 ay süreyle TEB Bankası’ndan maaş ve diğer ödemelerini almaları karşılığında 28 bin liralık promosyon ödemesi yapılacak.

ÖZ SAĞLIK-İŞ İŞÇİLER ADINA REKTÖR ÖZKAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Akdeniz Üniversitesi promosyon güncellemesi sürecinde yapılan görüşmelerde, en fazla teklifi veren Türk Ekonomi Bankası ile anlaşma sağlandı. Banka ile tüm çalışanlara 36 ay için tek seferde 28 bin lira ödemesi ve personele yönelik herhangi bir cezai işlem uygulanmamasını içeren anlaşma imzalandı.

Üniversite ve bağlı kuruluşlarda çalışan sağlık işçilerinin yetkili sendikası olan Öz Sağlık-İş, promosyon güncellemeleri ve çalışanları memnun edecek bir anlaşmaya imza attıkları için Üniversite Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ve yönetimine teşekkür etti.

Öz Sağlık İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Alptekin Eren yaptığı açıklamada, promosyon güncellemeleri konusunu titizlikle takip ettiklerini ve sürecin iyi bir rakam verilerek anlaşma ile sonuçlanmasının kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Eren, bu konuda özenli tavırlarından ve çalışanlara herhangi bir ceza yansıtılmamasından dolayı Rektör Özkan ve üniversite yönetimine işçiler adına teşekkür etti.

Kaynak: www.ajanskamu.net
banner183
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 03 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı