Başkan Yücel’den 12. Alanya Çevre Festivali’ne davet

12. ALANYA ÇEVRE FESTİVALİ 7 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ İSKELE ŞELALE MEYDANI’NDA 16:00’DA BAŞLAYACAK. MÜZİK DİNLETİLERİ, GÖSTERİLER VE BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLERİN OLACAĞI FESTİVALE TÜM ALANYA HALKINI DAVET EDEN BAŞKAN YÜCEL; “SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE İÇİN ELELE VERECEĞİMİZ FESTİVALİMİZE TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ” DEDİ.

ANTALYA 06.06.2023, 12:42
Başkan Yücel’den 12. Alanya Çevre Festivali’ne davet

12. Alanya Çevre Festivali 7 Haziran Çarşamba günü İskele Şelale Meydanı’nda 16:00’da başlayacak. Müzik şöleni, gösteriler ve birbirinden renkli etkinliklerin olacağı festivale tüm Alanya halkını davet eden Başkan Yücel; “Sürdürülebilir Çevre İçin Elele vereceğimiz festivalimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Alanya Belediyesi’nin geleneksel hale gelen ve bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Çevre Festivali 7 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecsek. İskele Şelale Meydanı’nda yapılacak olan festival saat 16.00’da başlayacak. ‘Sürdürülebilir bir Çevre İçin Elele’ sloganı ile gerçekleştirilecek festival ile çocuklar, gençler ve tüm vatandaşlar için farkındalık oluşturulacak.

Başkan Yücel’den tüm Alanya halkına davet

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 12. Alanya Çevre Festivali’ne tüm Alanya halkını davet etti. Başkan Yücel, “Hem farkındalık oluşturduğumuz hem de gençlerimizin, çocuklarımızın eğlenme imkânı bulduğu bir festival gerçekleştireceğiz. Alanya’mızın daha temiz olması için göreve geldiğimizden beri var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmaları taçlandırdığımız bir festival olacak. Tüm vatandaşlarımızı 12. Alanya Çevre Festivalimize bekliyoruz” dedi.

Zeliha Sunal’ın da katılımı ile muhteşem etkinlikler

2. Alanya Çevre Festivali Zeliha Sunal’ın katılımı ile atıksız yaşam çevre atölyeleri, müzik şöleni, gösteriler ve birbirinden renkli etkinliklerle gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 02 Ekim 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı