Elon Musk, Twitter'daki görevinden istifa edecek

Sosyal medya platformu Twitter’ın sahibi Elon Musk, “İşi kabul edecek kadar aptal birini bulduktan sonra Twitter yöneticiliğinden istifa edeceğim” dedi.

Dijital-Sosyal Medya 21.12.2022, 14:02
Elon Musk, Twitter'daki görevinden istifa edecek

ABDli iş adamı, sosyal medya platformu Twitterın sahibi ve tek yöneticisi Elon Musk, pazar günü Twitter üzerinden başlattığı “Twitterın yöneticiliğinden istifa etmeli miyim?” anketinde kullanıcıların yüzde 57,5inin evet oyu kullanmasının ardından istifa edeceğini açıkladı. Daha önce de sonuca uyacağını söyleyen Musk, Twitterda yaptığı paylaşımda “İşi kabul edecek kadar aptal birinin bulduktan sonra Twitter yöneticiliğinden istifa edeceğim. Ondan sonra, sadece yazılım ve sunucu ekiplerini yöneteceğim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, 17,5 milyon kullanıcının katıldığı ankete Twitter kullanıcılarının 42,5 ‘i hayır demişti. Ekim ayında 44 milyar dolara Twitterı satın aldıktan sonra tüm yöneticileri kovan ve kendisini tek yönetici ilan eden Musk, Twitter için yerine geçecek kimsenin olmadığını belirtmişti. Musk, “Twitterı gerçekten canlı tutmak isteyen hiç kimse bu işi istemez” paylaşımında bulunmuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 27 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı