Sosyal çalışmacılardan doğru iletişimin tüyoları

DÜZCE BELEDİYESİ, HİZMET İÇİ EĞİTİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL ÇALIŞMA UZMANLARI, VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TEKNİK PERSONELLERİNE EĞİTİM DÜZENLEYEREK VATANDAŞ VE KURUM İLETİŞİMİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ.

DÜZCE 08.05.2023, 17:29
Sosyal çalışmacılardan doğru iletişimin tüyoları

Düzce Belediyesi, hizmet içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Sosyal Çalışma Uzmanları, Veteriner İşleri Müdürlüğü teknik personellerine eğitim düzenleyerek vatandaş ve kurum iletişimi konusunda bilgilendirdi.

Düzce Belediyesi, vatandaşlarla iletişim halinde olan personellerin etkili iletişim teknikleri konusunda bilgilenmesi amacıyla hizmet içi eğitimlerine devam ediyor. Daha önce toplu ulaşım araçları şoförleri için de düzenlenen eğitimlere benzer olarak Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görevli Sosyal Çalışma Uzmanları, Veteriner İşleri Müdürlüğü ile iş birliği halinde toplam 22 saha personeline etkili ve doğru iletişim teknikleri konusunda bilgi verdi. Belirli periyotlarla devam edecek eğitimler sayesinde sahada sokak hayvanlarına müdahalede bulunan personellerin vatandaşlarla kurum arasında iletişimi doğru ve etkili bir biçimde sağlaması hedefleniyor.

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı