21 Kasım Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler

Valilik yarın okulların hangi ilçelerde tatil edileceğini açıkladı. Detaylar haberimizde...

Eğitim 21.11.2023, 00:20
21 Kasım Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler

Kar yağışı ülkenin doğu kısmını etkisi altına aldı. Gün boyu devam eden yağışların ardından yollar ulaşıma kapandı. Okullar tatil olacak mı sorularının ardından Valilikler bazı ilçelerde 21 Kasım tarihinde eğitime ara verdi. İşte o ilçeler ve Valilik resmi açıklaması;

Erzurum Valiliği: Yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle; Aşkale ve Horasan ilçelerimizde kırsal mahalle okullarımızda ve taşımalı eğitime; Karayazı Narman ve Tortum ilçelerimizde; taşımalı eğitime, Köprüköy ilçemizde; kırsal mahalle okullarımızdaki taşımalı eğitime, Çat ve Tekman ilçelerimizde; eğitime salı günü (21.11.2023) 1 gün süreyle ara verilmiştir.

Bingöl Valiliği: Yedisu ilçesinde yaşanan aşırı soğuk, don ve buzlanmadan dolayı herhangi bir olumsuzluğu vermemek adına 21 Kasım Salı günü taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerin eğitim ve öğretimine bir gün süreyle ara verilmiştir.

Zonguldak Valiliği: Kuvvetli yağış ve fırtınadan olumsuz yönde etkilenen KDZ. EREĞLİ İLÇE GENELİNDE 21 Kasım 2023 Salı günü ile 22 Kasım 2023 Çarşamba günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime iki gün süreyle ara verilmiştir.

Kdz. Ereğli ilçemizde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de 21-22 Kasım 2023 tarihlerinde iki gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı