ATA AÖF Öğrencileri Üstten Ders İstiyor

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, örgün olarak okuyan ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine tanınan üstten ders alma hakkının kendilerine de verilmesini istiyor.

Eğitim 04.10.2020, 21:51 04.10.2020, 22:56
ATA AÖF Öğrencileri Üstten Ders İstiyor

AJANS KAMU - ÖZEL HABER

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde okuyan on binlerce öğrenci, örgün olarak okuyan ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine tanınan üstten ders alma hakkının kendilerine de verilmesini istiyor. 

REKTÖR ÇOMAKLIYA SESLENDİLER 

Öğrenciler, bu en tabi hakkımızdır, Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Çomaklı Hocamızdan ricamızdır, lütfen bize de bu hakkı tanıyınız, dediler. 

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi müfredatında olan ve üniversitemizin dışında bulunan tüm üniversitelerde uygulanan üstten ders alma uygulamasının hayata geçmesi için okulumuz Rektörlüğüne arz ediyoruz. Lütfen şevkimizi kırmayın, bizi üzmeyin, açıklamalarında bulundular. 

Öğrenciler Twitterda başlattıkları etkinlikte Üniversite Yönetimine ve Rektör Çomaklıya kısa sürede mağduriyetlerini ifade eden binlerce mesaj attılar, Rektör Çomaklının bu hafta konu hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

İŞTE ÖĞRENCİLERİN YAZDIĞI MESAJLARDAN BAZILARI

Yorum kısmından siz de yorum yazarak sesinizi yetkililere duyurabilirsiniz. 

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (1)
Eda Solmaz 3 hafta önce
Kesinlikle üstten ders Almalıyız lütfen sesimizi duyun
banner51
19°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ekim 2020
İmsak 05:56
Güneş 07:21
Öğle 12:53
İkindi 15:47
Akşam 18:15
Yatsı 19:35