Bilim Pursaklar Atölyelerinde öğrenciler sinema filmi seyretti

PURSAKLAR BELEDİYESİ TARAFINDAN GELECEĞİN BİLİM İNSANLARININ YETİŞTİRİLDİĞİ BİLİM PURSAKLAR ATÖLYELERİNDE VE DENEYAP ATÖLYELERİNDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLER, KISA BİR SİNEMA ARASI VERDİ.

Eğitim 14.08.2023, 12:14
Bilim Pursaklar Atölyelerinde öğrenciler sinema filmi seyretti

Pursaklar Belediyesi tarafından geleceğin bilim insanlarının yetiştirildiği Bilim Pursaklar ve Deneyap Atölyelerinde eğitim gören öğrenciler, kısa bir sinema arası verdi.

Ankara’nın Pursaklar Belediyesi, bilim ve teknolojiye çocukları teşvik etmek amacıyla hizmete ve geleceğin teknoloji yıldızlarının yetiştirildiği Bilim Pursaklar ve Deneyap Atölyelerinde eğitim gören öğrencilere sinema arası verdi. Bilimsel çalışmaların ardından kısa bir mola veren çocuklara selam veren Başkan Ertuğrul Çetin, Pursaklar Yaşam Merkezi Sinema Salonu’nda çocukların sinema keyfine ortak oldu.

"Çocuklarımıza güveniyoruz"

Geleceğin Türkiye’sine damga vuracak olan dehaların bir yandan bilimsel çalışmalar yaparken, bir yandan da çeşitli etkinliklere katılarak sosyalleşme imkânı bulduklarını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, "Deneyap ve Bilim Pursaklar öğrencilerimizin, sinema keyfine ortak olduk. Bilimsel çalışmalar yapan öğrencilerimizin eğlenceli aktiviteler yapmalarını da ihmal etmiyoruz. Bir taraftan bilimsel çalışmalar yapıyorlar, diğer taraftan da eğlenceli vakit geçiriyorlar. Geleceğin dünyasına yön verecek olan çocuklarımıza güveniyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 27 Eylül 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı